گزارش تصویری
گزارش تصویری

بازگشت به صفحه کامل
« بازگشت

بازدید مسئولین آموزش ابتدایی استان یزد از مدارس ناحیه یک

بازدید مسئولین آموزش ابتدایی استان یزد از مدارس ناحیه یک
به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی آموزش و پرورش ناحیه یک، معاون آموزش ابتدایی اداره کل آموزش و پرورش استان یزد در این بازدیدها ضمن تشکر از آموزش و پرورش ناحیه یک جهت برگزاری این جلسه گفت: این بازدید ها باعث تعامل بین نواحی و مناطق 14 گانه استان خواهد شد.

"سعیده بهادرزاده" بیان داشت: دانش آموزان در مباحثی مانند خواندن دچار مشکل می باشند و با توجه به تاکید خانم حکیم زاده معاون آموزش ابتدایی وزارت آموزش و پرورش باید مورد توجه بیشتر در مدارس قرار گیرد.

وی با اشاره به افت تحصیلی دانش آموزان در دوران کرونا افزود: نقش مدیر در مدارس بسیار مهم می باشد و می تواند باعث ارتقای سطح تحصیلی دانش آموزان شود.

"بهادرزاده" از برگزاری دوره های مدیریتی جهت ارتقای مدیران آموزشگاه خبر داد و گفت: در این دوره چهار کارگروه تشکیل خواهد شد و در خصوص دفاتر مدیریتی، آیین نامه اجرایی جدید، اسناد بالادستی و سند تحول بنیادین و  طرح و برنامه های دوره ی ابتدایی برنامه ریزی خواهد شد.

وی اضافه کرد: آموزش هایی را در قالب جشنواره های آموزشی و پژوهشی(تکاپو) با هدف تجربه گرایی، کیفیت بخشی، آموزشی، پژوهشی و ورزیدگی در سطح استان انجام می شود.

لازم به ذکر است مسئولین آموزش ابتدایی استان در قالب 12 گروه از مدارس آموزش و پرورش ناحیه یک یزد بازدید به عمل آوردند.