نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

یادواره شهدا در دبیرستان شاهد شهید حیدری و دبستان نیک اندیشان مهر برگزار شد

یادواره شهدا در دبیرستان شاهد شهید حیدری و دبستان نیک اندیشان مهر برگزار شد


یادواره شهدا با هدف آشنا کردن نسل جدید انقلاب با فرهنگ ایثار و شهادت است با حضور مسئولین استان و شهرستان در دبیرستان شاهد شهید حیدری و دبستان نیک اندیشان مهر برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش ناحیه یک، رئیس بنیاد شهید شهرستان یزد گفت: بایدد شهدا، الگوی فرزندان ما قرار بگیرند چرا که دشمن سعی دارد فرزندان ما را بدنبال قهرمانان کاذب و الگوهای غلط منحرف کند.

" حجت الاسلام احمد نقیبی" گفت: بزرگداشت شهدا، بزرگداشت ارزشهای ناب اسلامی است که توسط جوانان مومن و انقلابی ایران اسلامی در هشت سال دفاع مقدس ظهور یافت.

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان یزد اضافه کرد: ترویج فرهنگ ایثار و شهادت از اصلی ترین وظایف بنیاد می باشد که در راستای انتقال میراث ارزشمند شهدای گرانقدر به نسل جوان، برگزاری یادواره شهدا و مجالس بزرگداشت یاد و خاطره آنان یکی از راهها ی مهم است.

وی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا افزود: نسل جوان ما تشنه حقیقت است و یکی از بزرگترین وقایع تاریخ معاصر حماسه جوانان غیور و متعهد ایران اسلامی در هشت سال دفاع مقدس است، که باید به نحوی مطلوب در اختیارجوانان قرار گیرد.

"حجت الاسلام نقیبی" تاکید کرد: امنیت که اکنون در سایه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران برقرار است، حاصل جانفشانی شهدا، جانبازان و آزادگان سرافراز است.

لازم به ذکر است در دبیرستان شاهد شهید حیدری به یاد هشت شهید دفاع مقدس هشت نهال در این دبیرستان کاشته شد و نمایشگاه زندگینامه و آثار شهدا افتتاح گردید، همچنین در دبستان نیک اندیشان مهر برنامه هایی از قبیل جشن نیکوکاری، نمایشگاه هنرهای دانش آموزی، درختکاری و گروه سرود دانش آموزی برگزار شد.