نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

گردهمایی مدیران کودکستانهای ناحیه یک برگزار شد

گردهمایی مدیران کودکستانهای ناحیه یک برگزار شد


دومین گردهمایی مدیران کودکستانهای ناحیه یک در سال 1401، به دعوت معاونت آموزش ابتدایی این مدیریت، در سالن اجتماعات دبستان و پیش دبستانی امام موسی کاظم(ع) برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی آموزش و پرورش ناحیه یک، "رسول فلاح زاده" معاون آموزش ابتدایی ضمن تأکید مجدد بر لزوم تقویت اعتماد به نفس در نوآموزان از مدیران خواست با مطالعه و پاسخگویی به موقع به نامه های ارسالی، کارشناس کودکستانها را در انجام امور محوله یاری نمایند.
وی همچنین ضمن اشاره به حوادث اخیر در مدارس، از مدیران خواست ضمن حفظ اقتدار خویش با رویی گشاده و با صبر و حوصله پاسخگوی والدین باشند.
"فلاح زاده" ضمن تبریک اعیاد شعبانیه و نزدیک شدن به بهار طبیعت و بهار قرآن، از مدیران خواست نظارت کامل بر نحوه تکلیف دهی مربیان به نوآموزان به ویژه در ایام نوروز داشته باشند و از تکالیف مهارتی بیشتر استفاده نمایند.
در ادامه "محمد رضا میرجلیلی" ناظر آموزشی حوزه معاونت آموزش ابتدایی ناحیه یک، به بیان اهمیت و راه های بالابردن اعتماد به نفس در افراد به ویژه دانش آموزان پرداخت.
در این جلسه "طیبه دهقان" کارشناس کودکستان ها، از مدیران حاضر در جلسه، به دلیل اجرای طرح و برنامه های مربوطه تشکر کرد، و سپس به بیان گزارشی کوتاه در مورد اهمیت و مراحل تطبیق مجوز تاسیس و مجوز فعالیت مرکز پرداخت.
وی مدیران را دعوت به شرکت در دومین رویداد یارستان کودکستان کرد و از ایشان خواست مربیان و نوآموزان را برای شرکت در فراخوان نقاشی خانواده من تشویق نمایند.