نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

گردهمایی مدیران مدارس متوسطه دوره دوم

گردهمایی مدیران مدارس متوسطه دوره دومبه گزارش روابط عمومی ناحیه یک، گردهمایی مدیران متوسطه دوره دوم با موضوع راهکارهای ارتباط موثر با دبیران و والدین با حضور "زهره امیرچقماقی" مدیرناحیه یک، "رضا سرتیپ زاده" معاون آموزش متوسطه ،"کاظم غلامپور" مشاور مدیریت ناحیه یک، "موسی همتی" کارشناس مسئول ارزیابی و عملکرد،"علی عوض پور"کارشناس مسئول انجمن اولیا و مربیان و دیگر مسئولین ناحیه یک، در دبیرستان ماندگار ایرانشهر برگزار شد.

در این گردهمایی "زهره امیرچقماقی" اظهار داشت: نگاه مدیران و مشاوران به دانش آموزان در مدارس باید یک نگاه عامه باشد و تمام نیازهای دانش آموزان هم از نظر علمی و هم تربیتی مد نظر قرار گیرد.

وی مدرسه را نمونه کوچکی از یک جامعه دانست و افزود: مشاوران و مدیران در راس برنامه های تعلمی وتربیتی مدارس قراردارند و مباحث روانی، تحصیلی و هدایت شغلی دانش آموزان را با هدف کاهش آسیب های اجتماعی دنبال می کنند.

معاون آموزش متوسطه، نکاتی را در مورد به روز رسانی سامانه سناد،سرویس مدارس،برگزاری امتحانات،تنظیم برنامه هفتگی،برگزاری کلاس های فوق برنامه، اهمیت درس علوم آزمایشگاهی و تربیت بدنی در پایه دوازدهم، بیان نمودند.

همچنین "علی عوض پور" کارشناس مسئول انجمن اولیا و مربیان نیزدر این همایش به تشریح دستور العمل و آیین نامه های اجرایی در خصوص سهمیه بندی بنزین سرویس های مدارس پرداخت و به سوالات مدیران در این خصوص پاسخ داده شد.

در پایان ضمن بازدید از نمایشگاه کتاب دبیرستان ماندگار ایرانشهر، از مدیر که به افتخار بازنشستگی نائل شده اند تجلیل به عمل آمد.