نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

گردهمایی مدیران مدارس متوسطه دوره اول

گردهمایی مدیران مدارس متوسطه دوره اولبه گزارش روابط عمومی ناحیه یک، گردهمایی مدیران متوسطه دوره اول، با موضوع راهکار های ارتباط با همکاران، اولیا و دانش آموزان با حضور            "زهره امیرچقماقی" مدیرناحیه یک، "رضا سرتیپ زاده" معاون آموزش متوسطه ،"کاظم غلامپور" مشاور مدیریت ناحیه یک و دیگر مسئولین ناحیه، در پژوهشکده تعلیم و تربیت تالار فرهنگیان یزد برگزار شد.

در این گردهمایی "زهره امیرچقماقی" با بیان این که مدرسه بستر پیشرفت دانش آموزان در جامعه است و مدیران نقش بسزایی در این امر دارند افزود: هدف از نظام تعلیم و تربیت این است که دانش آموزان در مسیر، حرکت کردن را بیاموزند، بتوانند عمل صالح را انجام دهند و مؤمن باشند و در این صورت است که نظام تعلیم و تربیت توفیقی را به دست می‌آورد.

وی با اشاره به اینکه ما باید در مدارس متوسطه بیش از هر چیز، انسان‌ساز باشیم، یادآور شد: رشد ابعاد انسانی یادگیرنده باید اولویت اول ما باشد و تأثیر معلم و مدیران باید در شکل‌گیری شخصیت و جهت دادن به آینده زندگی بچه‌ها بسیار بیشتر باشد.

"رضا سرتیپ زاده" نیز با بیان این که همه باید با تعامل و ارتباط در تعلیم و تربیت دانش آموزان گام برداریم افزود: موفقیت دانش آموز در گرو منابع انسانی فرهیخته و توانمند است وتوجه به مسائل آموزشي و پرورشي دانش آموزان امری بسار مهم و حیاتی می باشد.

 همچنین بررسی و هم اندیشی در خصوص مسائل آموزشی مدارس متوسطه دوره اول و پاسخگویی به سوالات مدیران در زمینه های مختلف اداری و آموزشی از دیگر برنامه های این نشست بود .

در پایان نیزاز خانم ها "نسرین صوابیه" ، "مهتاب نمکی" و آقای "مزارعی" که به افتخار بازنشستگی نائل شده اند و آقای "مهدی میرجلیلی" مجری برنامه استانی زنگ مهر و مقامت و خانم "اکرم ملکی" مجری برنامه ناحیه ای جوانه ها و برنامه های پروژه مهر98 تقدیر به عمل آمد.