نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

گردهمایی مدیران مدارس ابتدایی در تالار فرهنگیان برگزار شد

گردهمایی مدیران مدارس ابتدایی در تالار فرهنگیان برگزار شدبه گزارش روابط عمومی ناحیه یک، گردهمایی مدیران مدارس ابتدایی با حضور"سعیده بهادرزاده"معاون آموزش ابتدایی آموزش و پرورش استان، "زهره امیرچقماقی"مدیرناحیه یک "یوسف حقیر" رئیس اداره دوره اول ابتدایی ،"خدیجه پاپوش"معاون آموزش ابتدایی، "محمد معینی" معاون پرورشی و فرهنگی، "مسعود زرگر" معاون برنامه ریزی و تحقیق و پژوهش،"موسی همتی" کارشناس مسئول ارزیابی و عملکرد،"محمود سلیمیان" کارشناس مسئول حراست، "علی عوض پور"کارشناس مسئول انجمن اولیا و مربیان و دیگر مسئولین ناحیه یک، در پژوهشکده تعلیم و تربیت تالار فرهنگیان یزد برگزار شد.

در این برنامه ابتدا "آقای فلاح زاده" و "خانم آقایی" به نمایندگی از مدیران مدارس ابتدایی به بیان دیدگاه ها و پیشنهادات پرداختند و سپس تعدادی از مدیران هم سوالاتی را مطرح نمودند.

درادامه این گردهمایی معاون آموزش ابتدایی آموزش و پرورش استان با بیان این که مدیران عامل پیشرفت مدرسه و تعلیم و تربیت دانش آموزان هستند،اهمیت و جایگاه مدیر در مراکز آموزشی را یادآور شد و افزود : مدیر می تواند با همسو کردن تمامی ارکان مدرسه در رونق مراکز آموزشی ، نقش اصلی را ایفا کند.

"سعیده بهادرزاده" ، مدیران را به بهره گیری از همه ارکان مدرسه و فعال کردن شورای دانش آموزی ، انجمن اولیاء و مربیان و شورای دبیران سفارش کرد و گفت بهره گیری از تجربیات صاحب نظران و پیشکسوتان نیز همواره باید مد نظر باشد.

"خدیجه پاپوش" نیز از همه مدیران که با وجود همه مشکلات، همیاری و همکاری لازم را با این معاونت داشتند تقدیر و تشکر کرد و افزود: مهم ترین عنصر در بین مولفه های گوناگون برای تعلیم و تربیت  مدیران مدارس هستند که همه سیاست های آموزشی، علمی و فرهنگی تربیتی توسط آنها اجرا می شود.

"زهره امیرچقماقی" ضمن عرض تسلیت به جامعه فرهنگی به ویژه معلمان و مدیران ابتدایی به خاطر درگذشت معلم دلسوز مرحومه مغفوره " زهرا مستوفی زاده" از درگاه قادر متعال علو درجات را برای ایشان و صبر جمیل واجر جزیل را برای بازماندگان مسئلت داشتند.

رئیس آموزش و پرورش ناحیه یک نیز تشکر ویژه ای از مدیران ابتدایی کردند که همیشه زحمات بسیاری برای تعلیم و تربیت آینده سازان این جامعه می کشند.

در ادامه هر یک از معاونین و مسئولین ناحیه یک، مطالبی را درزمینه ی حوزه ی خود به مدیران بیان کردند.

در پایان نیزاز تعدادی مدیران تقدیر و تشکر به عمل آمد.