نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

گردهمایی دبیران تربیت بدنی آموزش و پرورش ناحیه یک

گردهمایی دبیران تربیت بدنی آموزش و پرورش ناحیه یک


این همایش در مجتمع گردشگری میلاد نور به همت مسئولان تربیت بدنی ناحیه یک و با حضور "عباس دهقان" معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش ، "زهره امیرچقماقی" مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک وجمعی از دبیران رشته ی تربیت بدنی برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی اداره آموزش و پرورش ناحیه یک، در این گردهمایی معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش، اظهار داشت: سند تحول بنیادین مشتمل بر6 ساحت است که یکی از ساحت های مهم آن تربیت بدنی در ۳۴ برنامه و  ۶۹ فعالیت ورزشی است .

"عباس دهقان "گفت: کیفیت بخشی به درس تربیت بدنی و فعالیت های فوق برنامه ورزشی باید توسط مدیران و معلمان ورزش در مدارس نهادینه شود .

وی  تصریح کرد: ما به عنوان متولیان و مربیان آموزش و پرورش وظیفه ی خطیری در تربیت دانش آموزان به ویژه تربیت سلامت و جسم آنان داریم .

در ادامه مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک ضمن اشاره به سخن مقام معظم رهبری به جوانان و تاکید بر تحصیل، تهذیب و ورزش، افزود: تربیت بدنی علاوه بر سلامت جسم و روان مانع برخی آسیب های اجتماعی و رفتارهای نابهنجار در جامعه می شود .

"زهره امیرچقماقی" تصریح کرد : تربیت بدنی یکی از ابزارهای مهم تعلیم و تربیت است و مربیان تربیت بدنی با برنامه ریزی مدون و دقیق  می توانند استعدادهای دانش آموزان را شناسایی، شکوفا  و به سمت رشته های تخصصی هدایت کنند .

"امیرچقماقی" داشتن برنامه دقیق و مجهز بودن به دانش روز تربیت بدنی را برای معلمان این رشته از ملزومات دانست و آنرا ضروری عنوان کرد.

قابل ذکر است در پایان از دبیران تربیت بدنی و فعالان در این حوزه تقدیر و تشکر شد.