نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

کمیته گرامیداشت هفته تربیت اسلامی برگزار شد

کمیته گرامیداشت هفته تربیت اسلامی برگزار شد


جلسه هماهنگی و برنامه ریزی به مناسبت امور تربیتی در سالن اجتماعات آموزش و پرورش ناحیه یک برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش ناحیه یک، معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش ناحیه یک، در مورد برنامه‌ های معاونت پرورشی و فرهنگی برای بزرگداشت هفته تربیت اسلامی و روز امور تربیتی گفت: همه ساله هشتم الی چهاردهم اسفند ماه به عنوان هفته تربیت اسلامی نامگذاری شده است و روز هشتم اسفند ماه نیز به صورت مشخص به نام  روز "امور تربیتی" است.

"محمد معینی" ضمن اعلام برنامه ها و روزشمار هفته تربیت اسلامی بیان داشت:  برنامه های بسیاری برای این هفته مدنظر قرار گرفته است یکی از آن ها گفتمان سازی سند تحول بنیادین و مناظرات دانش آموزی در موضوع های مختلف است.

وی افزود: آموزگاران، دبیران و مدیران محترم باید در این هفته توجه بیشتری نسبت به امور تربیتی و فرهنگی داشته باشند و تربیت اسلامی را در کلاس های درس آموزش دهند.

"معینی" ارسال عکس نوشته در شبکه شاد با موضوع تربیت اسلامی برای دانش آموزان  را مهم دانست و گفت: با توجه به فعالیت دانش آموزان و والدین در فضای مجازی با ارسال عکس نوشته و فیلم های تربیت اسلامی می توانیم تاثیر بسیار زیادی در دانش آموزان عزیز ایجاد نماییم.

وی افزود: در این هفته با کمک بسیج، کمک های مومنانه برای افراد نیازمند خواهیم داشت تا افراد نیازمند در هفته تربیت اسلامی و روز های پایان سال از نظر مواد غذایی دچار مشکل نباشند.

در پایان جلسه هریک از اعضا به بیان نظرات خود جهت بهتر برگزار شدن هفته تربیت اسلامی و روز امور تربتی پرداختند.