نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

کمیته اجرایی راهیان نور برگزار شد

کمیته اجرایی راهیان نور برگزار شد


اردوی راهیان نور دانش آموزی امسال به صورت مجازی برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش ناحیه یک، در ابتدای جلسه مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک با یاد "مرحوم وجودیان" که از افراد با تجربه در اردو های راهیان نور بود گفت: امیدواریم این مرد بزرگ مورد مغفرت الهی قرار بگیرد و همنشین پیامبر و ائمه باشد زیرا او در راه شهیدان قدم گذاشته بود.

"زهره امیرچقماقی" با بیان شرایط حساس کنونی جامعه گفت: اردوی راهیان نور دانش آموزی امسال با توجه به وضعیت کرونایی کشور و دستورالعمل ابلاغی از سوی سازمان بسیج به صورت مجازی برگزار می شود.

وی افزود: امسال به دلیل شیوع ویروس کرونا در کشور این اردوها تعطیل نشد و در یک فضای زیبا تر و مکانی جدید و حتی با حضور خانواده ها در فضای مجازی برگزار خواهد شد.

"امیرچقماقی" اردوهای راهیان نور را سراسر خاطره و درس ایثار و خودگذشتگی دانست و بیان کرد: اثر بخشی این اردو همیشه برای دانش آموزان وجود داشته است و امسال که تصمیماتی گرفته شده است  تا  در فضای مجازی برگزار شود باید به بهترین نحو صورت گیرد.

وی در ادامه گفت: باید از فضای موجود بهترین استفاده را داشته باشیم و برنامه ای جذاب و متنوع همراه با کلیپ هایی از شهیدان و مناطق جنگی در بستر شبکه شاد برای دانش آموزان به نمایش بگذاریم.

وی افزود: اردوهای راهیان نور با توجه به این که با نام شهیدان همراه است اثر معنوی بسیار زیادی در دانش آموزان دارد، زیرا دانش آموزان عزیز با رشادت ها و دلاورمردی های شهیدان آشنا خواهند شد.

لازم به ذکر است اردوی راهیان نورامسال به صورت مجازی و زنده در شبکه شاد برای دانش آموزان پخش خواهد شد.