نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

کمک های جهانی به دانش آموزان خارجی صورت گرفت

کمک های جهانی به دانش آموزان خارجی صورت گرفت


با حضور "سعید پرویزی" مدیرکل امور اتباع و مهاجرین خارجی استانداری یزد، "سعیده بهادرزاده" معاون آموزش ابتدایی اداره کل استان یزد و "خدیجه پاپوش" معاون آموزش ابتدایی آموزش و پرورش ناحیه یک به دانش آموزان خارجی دبستان بهادری با کمک سازمان جهانی ریلیف اینترنشنال بسته های کمک آموزشی اهدا شد.

به گزارش روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش ناحیه یک،  مدیرکل امور اتباع و مهاجرین خارجی استانداری یزد ضمن تشکر از آموزش و پرورش و کادر دبستان بهادری گفت: کمک و اقدامات خوبی در آموزش و پرورش به ویژه استان یزد درخصوص اتباع خارجی صورت گرفته است.

"سعید پرویزی" افزود: استان یزد در میان تمامی استان های کشور رتبه بسیار خوبی برای کمک به خانواده های پناهنده دارد و در زمینه آموزشی و تحصیلی به کمک سازمان ریلیف به اتباع خارجی بسته های کمک آموزشی اهدا شده است.

وی درادامه بیان داشت: به دستور مقام معظم رهبری حتی به اتباع غیرمجاز نیز خدماتی ارائه می گردد و این عزیزان در زمیتنه تحصیلی تا مقاطع دکترا مورد حمایت امور اتباع و مهاجرین خارجی قرار می گیرند.

"پرویزی" با بیان اینکه زحمات زیادی در سازمان ملل، آموزش و پرورش و اداره امور اتباع و مهاجرین خارجی استانداری یزد برای این عزیزان صورت گرفته است گفت: امیدواریم ماحصل آن استفاده بهینه در امر علم آموزی باشد و از این دانش آموزان گرامی در جامعه داخلی و خارجی استفاده مفید نماییم.

در پایان به دانش آموزان اتباع و مهاجر مشغول به تحصیل در دبستان بهادری از طرف سازمان ریلیف اینترنشنال بسته های کمک آموزشی اهدا شد.