نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

کلنگ ساخت مدرسه خیری در بلوار استقلال به زمین زده شد

کلنگ ساخت مدرسه خیری در بلوار استقلال به زمین زده شدبه گزارش "علی محمدی"کارشناس روابط عمومی و اطلاع رسانی ناحیه یک، کلنگ ساخت آموزشگاه 12 کلاسه در بلوار استقلال ، کوچه نیمه شعبان 9 به زمین زده شد.

طی مراسمی با حضور خیر محترم ، فرماندار، مدیر کل آموزش و پرورش استان، رییس هیئت مدیره مجمع خیرین مدرسه ساز، مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک ، شهردار منطقه یک و تنی چند از کارشناسان موضوعی کلنگ ساخت آموزشگاه به زمین زده شد.

"عبدالحمید صابری"مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک از خیر فرهیخته "حاج محمدحسن افلاطونیان" در اهدای زمین و هزینه ساخت آموزشگاه در منطقه ای که کمتر توسعه یافته است و تاکنون آموزشگاهی در آنجا ساخته نشده تشکر نمود و یادآور شد قطعا کارهای نیک و خداپسندانه خیرین محترم علاوه بر باقیات الصالحات آن برای خود،باعث رونق و آبادانی مناطق می شود که اثر آن شامل حال همه افراد خواهد بود.

"امیرحسین رادمنش"رییس مجمع خیرین مدرسه ساز،ضمن تشکر از خیر محترم به پاس اهدای زمین 2000 متری خود و هزینه ساخت آموزشگاه 12 کلاسه  یادآور شد از اول سال تاکنون، خیرین معزز قریب به 24 میلیاردتومان در بحث مدرسه سازی مشارکت داشته اند و ان شاالله شاهد افزایش خیرین باشیم.