نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

کسب مقام اول تا سوم مسابقه دوچرخه سواری توسط رکاب زنان دانش آموز ناحیه یک

کسب مقام اول تا سوم مسابقه دوچرخه سواری توسط رکاب زنان دانش آموز ناحیه یکاولین دوره استعدادیابی هیات دوچرخه سواری شهرستان یزد صبح چهارشنبه 18 اسفند ماه با حضور پرشور 110 نفر از نوجوانان دوچرخه سوار با همکاری اداره کل آموزش و پرورش ، اداره کل ورزش و جوانان استان یزد و نواحی آموزش و پرورش 1 و 2 شهر یزد از ساعت 9:30 در محل ورودی جاده دهستان دربید برگزار شد.

در این رقابت دانش آموزان ورزشکار مسافت 10 کیلومتر را به صورت استقامت پیمودند که در پایان "محمد حفظی"از دبیرستان آیت اللهی ناحیه یک قهرمان مسابقات و"امیر طهانزاده"و"محمدمهدی جعفریان " هر دو به ترتیب از دبیرستان های دانش پژوه و صادق فاتح مقام های دوم و سوم شدند.

همچنین تیم های دبیرستان صادق، دبیرستان دانش پژوه و دبیرستان آیت اللهی هر سه از ناحیه یک یزد به ترتیب سکوهای اول تا سوم این رقابت ها را به خود اختصاص دادند.

همچنین باتوجه به ماهیت این مسابقه و جهت تشویق دیگر ورزشکاران به نفرات چهارم تا دهم جوایز نقدی اهداء گردید و از پنجاه نفر اول این رقابت جهت شرکت در مراسم استعداد یابی دعوت به عمل آمد.

در این مراسم مقام آوران جوایز خود را از دست جمعی از پیشکسوتان دوچرخه سواری استان و دبیر هیئت شهرستان و "سعید فخرآبادی" کارشناس مسئول تربیت بدنی اداره آموزش و پرورش ناحیه یک دریافت کردند.

کارشناسی تربیت بدنی ناحیه یک مراتب تقدیر و تشکر خود را از دبیران تربیت بدنی و مدیران و معاونین محترم مدارسی که در این زمان محدود ، زحمت مهیا نمودن و اعزام دوچرخه سواران مستعد به این جشنواره ارزشمند ورزشی را متقبل شدند ، اعلام می دارد.