نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

کارگروه فناوری و اطلاعات آموزش و پرورش ناحیه یک برگزار شد

کارگروه فناوری و اطلاعات آموزش و پرورش ناحیه یک برگزار شدبه گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی آموزش و پرورش ناحیه یک، جلسه کارگروه فناوری و اطلاعات  مدیریت آموزش و پرورش ناحیه یک با حضور اعضای این کارگروه برگزار شد.
"حبیب فکوری" مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک ضمن تشکر از واحد فناوری و اطلاعات  ناحیه یک گفت: جلسات مربوط به این حوزه، جلساتی تخصصی و کارشناسی است و تمامی مباحث جهت پیشرفت فناوری در اداره و مدارس می باشد.
وی بیان داشت: سامانه های متعدد و بسیار خوبی در آموزش و پرورش ناحیه یک راه اندازی شده است و هر کدام از آن ها با واحدهایی در ارتباط هستند که باید چالش های موجود در آن ها به حداقل برسد تا فعالیت همکاران و ارباب رجوع به بهترین شکل انجام گردد.
"فکوری" با بیان اینکه مشکلات زیادی در خصوص سخت افزار و سیستم های آموزش و پرورش وجود دارد اظهار داشت: باید ابتدا زیرساخت های این امر درست شود و ارتقا سیستم ها و نرم افزار ها در دستور کار قرار گیرد.
در ادامه "داوود غلامی" کارشناس مسئول فناوری و اطلاعات ناحیه یک، مطالبی را در خصوص سامانه های طراحی شده برای واحد های رفاه و تعاون، انجمن، حوزه پرورشی، امور اداری و... بیان نمود.
لازم به ذکر است در پایان هریک از اعضا مطالبی را در رابطه با این کارگروه بیان نمودند.