نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

چهارمین جلسه ستاد پروژه مهر ناحیه یک برگزار شد

چهارمین جلسه ستاد پروژه مهر ناحیه یک برگزار شد


با حضور اعضای شورای توسعه مدیریت جلسه ستاد پروژه مهر ناحیه یک در سالن کنفرانس این مدیریت برگزار شد

به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی آموزش و پرورش ناحیه یک، مدیرآموزش و پرورش ناحیه یک ضمن تسلیت به مناسبت اربعین حسینی بیان داشت: پروژه مهر به معنی آن است که دانش آموزان در محیطی امن و شاداب به تحصیل بپردازند و معیار های اسلامی در آن محیط رعایت شود.

 "حبیب فکوری" افزود: درست است که امکانات و تجهیزات ما به طور کامل و مطلوب وجود ندارد اما نکته مهم آن است که هر مقدار امکاناتی که داریم را به صورت عادلانه بین مدارس تقسیم کنیم و مدارس عادی دولتی را بهتر ببینیم.

وی اظهار کرد: امروزه دانش آموزان در آسیب های فضای مجازی قرار دارند و باید والدین، معلمان و مدیران توجه ویژه به دانش آموزان داشته باشند تا تحت تاثیر فضای مجازی قرار نگیرند.

در ابتدای جلسه "سعید جعفری" دبیر ستاد پروژه مهر آموزش و پرورش ناحیه یک ضمن تشکر از اعضای شورای توسعه مدیریت گفت: پروژه مهرمجموعه فعالیت هایی است که باعث بازگشایی هرچه باشکوه تر مدارس است و تمامی افراد جامعه به این رویداد توجه خواهند داشت.

وی ادامه داد: دغدغه تمامی افرادی که در آموزش و پرورش هستند  فراهم کردن محیطی است تا دانش آموزان بتوانند در بهترین شرایط به ادامه تحصیل بپردازند.

"جعفری" با اشاره به دستورالعمل پروژه مهر وظایف کارگروه ها را برشمرد و گفت: مسئولین کارگروه ها تا آغاز سال تحصیلی برنامه ریزی لازم را جهت بازگشایی مطلوب مدارس داشته باشند.

لازم به ذکر است در این جلسه هریک از اعضا به بیان نظرات خود جهت بهتر برگزار شدن پروزه مهر پرداختند.