نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

پیام مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک یزد به مناسبت هفته بسیج

پیام مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک یزد به مناسبت هفته بسیجبه گزارش روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش ناحیه یک، "زهره امیرچقماقی" مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک یزد، در پیامی فرا رسیدن هفته بسیج را تبریک گفت.

متن‌ این پیام به شرح ذیل است:

تشکیل بسیج از ابتکارات و ثمره درایت امام راحل است که از همان روزهای نخستین پیروزی انقلاب اسلامی به بار نشست و در طول بیش از چهار دهه منشا خدمات و اثرات فراوان در حوزه های مختلف عمرانی، فرهنگی، اقتصادی و اجتماعی بوده و با کار جهادی در خدمت به مردم کمر همت بسته است.

امروز قاطعانه باید گفت که بسیج متعلق به سازمان و یا شخص خاصی نیست، بلکه بسیج جزوی از بدنه نظام و مملکت است و این تفکر توانسته موجب شادی دوستداران نظام و یاس و ناامیدی دشمنان شود و ما در هر عرصه ای با تفکر و انگیزه بسیجی وارد میدان شدیم توانستیم بر مشکلات غلبه و بستر پیروزی های بزرگ دیگر را فراهم کنیم.

بسیج شجره طیبه و درخت تناور و پرثمری است که از عمق معارف الهی توسط بنیانگذار حکیم انقلاب اسلامی  حضرت امام خمینی(ره) شکل گرفت و در فرد فرد مردم انقلابی میهن اسلامی ریشه دوانید و اکنون فرهنگی فراگیر و گسترده جهان شمول تبدیل گشت.

اینجانب فرا رسیدن هفته بسیج را به تمامی بسیجیان غیور و سلحشور، خانواده معظم شهدا و ایثارگران و عموم مردم متدین و فرهنگ مدار تبریک عرض کرده و سلامت و بهروزی همگان را از پیشگاه خداوند متعال طلب می کنم.

زهره امیرچقماقی

مدیرآموزش و پرورش ناحیه یک