نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

پیام مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک به مناسبت روز ارتباطات و روابط عمومی

پیام مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک به مناسبت روز ارتباطات و روابط عمومیبه گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی  آموزش و پرورش  ناحیه یک، "حبیب فکوری" مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک  با صدور پیامی، 27 اردیبهشت روز ارتباطات و روابط عمومی را تبریک گفت.

متن این پیام به شرح ذیل است:

بسم الله الرحمن الرحیم

اردیبهشت ماه روز جهانی  ارتباطات و روابط عمومی تداعی گر اهمیت و نقش روز افزون آن در دنیای ارتباطات و یکی  از ارکان تاثیر گزار در مسیر تعالی هر سازمان است.روابط عمومی و ارتباطات، سازوکار مهم همدلی و همزبانی مردم و از عوامل تاثیر گذار درتوسعه جوامع انسانی و بعنوان سرمایه ای ارشمند محسوب می شود.در دنیایی که بشر امروز بیش از هر زمان دیگری به دنبال آگاهی و  شفافیت است  و همه ی ابزارها و دانش بشری  برای رسیدن به این دو عنصر مهم به کار گرفته می شود. سرمایه ارزشمند روابط عمومی است که می تواند به مثابه بازوی فکری سازمان ها، در اجرای راهبردها و پیشبرد اهداف کلان سارمان  نقش آفرینی کند.
اینجانب فرارسیدن ۲۷ اردیبهشت ماه روز ارتباطات و روابط عمومی را به تمامی اصحاب رسانه، فعالان عرصه ارتباطات ، صاحبان اندیشه و قلم علی الخصوص همکاران سخت کوشش خود در روابط عمومی  ناحیه یک تبریک عرض می نمایم و از خداوند منان توفیق خدمت رسانی در سایه توجهات حضرت ولیعصر (عج) و منویات مقام معظم رهبری مدظله العالی مسئلت می نمایم.

 حبیب فکوری

مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک