نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

پیام مدیرکل آموزش و پرورش استان یزد به مناسبت روز ارتباطات و روابط عمومی

پیام مدیرکل آموزش و پرورش استان یزد به مناسبت روز ارتباطات و روابط عمومی


مدیرکل آموزش و پرورش استان یزد به مناسبت روز ارتباطات و روابط عمومی پیامی صادر کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان یزد، متن این پیام به شرح زیر است:

بسمه تعالی

بیست و هفتمین روز از اردیبهشت ماه که مزین به نام «روز ارتباطات و روابط عمومی» است فرصت و بهانه ای است تا نگاهی دوباره به جایگاه رفیع روابط عمومی در سازمان ها، نهادها و ارگان های مختلف انداخته شود. جایگاهی که بی شک به عنوان آیینه تمام نمای یک سازمان نگاه های زیادی را به سمت خود می کشاند و در یک شکل واقعی و بدون تحریف و آنچه که امروز از آن به عنوان یک علم و حرفه یاد می شود، بایستی نقش بسیار مهمی در جوامع اطلاعاتی و دانش محور داشته باشد.

در کنار این مسایل، لبخند، انرژی و انتقال روحیه خوب لازمه یک روابط عمومی موفق قلمداد می شود خصوصا آنجا که عنوان آموزش و پرورش در تار و پور فعالیت یک سازمان تنیده شده باشد. آموزش و پرورشی که با حجم عظیم و بی نظیری از مخاطبان در ارتباط است و بخش بزرگی از آنها تصمیم سازان روزهای نه چندان دور ایران عزیز اسلامی خواهند بود.

فرصت را غنیمت شمرده ضمن گرامیداشت این ایام عزیز و آرزوی قبولی طاعات و عبادات همگان در ماه مبارک رمضان، روز ارتباطات و روابط عمومی را خدمت همکارانم در روابط عمومی های ادارات آموزش و پرورش استان یزد تبریک گفته و از صمیم جان از تلاش ها، کوشش ها و فعالیت های مخلصانه این عزیزان در انعکاس تلاش معلمان و آموزگاران طی سال تحصیلی خصوصا در ایامی که کشور درگیر شیوع گسترده ویروس منحوس کرونا بود، قدردانی و سپاسگزاری می کنم.