نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

پیام تسلیت مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک یزد در پی شهادت دانشمند هسته‌ای

پیام تسلیت مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک یزد در پی شهادت دانشمند هسته‌ایبه گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش ناحیه یک، "زهره امیرچقماقی" مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک، ترور شهید محسن فخری زاده دانشمند هسته‌ای ایران را محکوم و شهادت او را تبریک و تسلیت گفت.

متن این پیام به شرح ذیل است:

بسم الرب اشهدا و الصدیقین

بار دیگر یکی از همراهان صدیق و دانشمندان بسیار بزرگ صنعت هسته ایی کشور جناب آقای دکتر محسن فخری زاده به یاران شهید خود پیوست. خبر شهادت دانشمندی بزرگ توسط دشمنان کور دل ایران اسلامی جامعه ایران را در غم از دست دادن این عزیز خدمتگذار نظام فرو برد.

آن شهید ولایتمدار منشأ خدمات فراوان و تولیدات نوپیدا در عرصه های مختلفِ توان دفاعی و پیشرفت های هسته ای و خدمات گسترده علمی و فنآوری به ویژه پزشکی بودند و به عنوان یک شخصیت علمی ممتاز در فضای دانشی جهان شناخته شده و به عنوان یک مبتکر خلاق و مدیر توانمند علمی از وی یاد می‌شد و به همین جهت همواره مورد توطئه، شقاوت و جنایت صهیونیسم بین الملل و کاخ سیاه و جنایت امریکا بود.

بی تردید این ترور جنایتکارانه نشان از عمق ترس سران جهان استکبار از پیشرفت علمی، تولیدات دانش بنیان و اقتدار همه جانبه ایران دارد.

اینجانب ضمن تبریک و تسلیت به جامعه ایران اسلامی بخصوص فرهنگیان آموزش و پرورش ناحیه یک،  برای این شهید بزرگوار اجری عظیم در درگاه الهی و همنشینی با اولیا و اوصیا و همنشینی با سردار رشید اسلام شهید حاج قاسم سلیمانی خواستارم.

زهره امیرچقماقی

مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک