نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

پیام تبریک مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک یزد به مناسبت درخشش دانش آموز این ناحیه در کنکور سراسری

پیام تبریک مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک یزد به مناسبت درخشش دانش آموز این ناحیه در کنکور سراسری


مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک یزد به مناسبت درخشش دانش آموز این ناحیه (فاطمه جعفری ندوشن رتبه 3 کشوری کنکور هنر از دبیرستان فرزانگان حیکم زاده ناحیه یک یزد) در کنکور سراسری، پیام تبریک صادر کرد.

به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی آموزش و پرورش ناحیه یک، متن " حبیب فکوری" مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک به شرح ذیل می باشد:
بسم الله الرحمن الرحیم
به نام علیمی که شاهکار آفرینش خویش را به زیور اندیشه و تعقل آراست تا انسان های بصیر، تماشاگر شکوه، عظمت و زیبایی نظام مند و هدف دار نقاش بی بدیل هستی باشند.
بار دگر سرود حدیث مسرت بخش درخشش غرور آفرین دانش آموز آموزش و پرورش ناحیه یک با اندیشه های شعور آفرین در آزمون ورودی دانشگاه سراسری سال 1402 موجب مباهات شد و برگ زرین دیگری در صحیفه افتخارات جوانان مستعد و علاقه مند این سرزمین ترسیم کرد.
بر این باوریم توسعه و بالندگی علمی، پژوهشی و اجتماعی، عزت و اقتدار ایران اسلامی با همت، جدیت و در سایه اندیشه های والا و پویایی فرزندان خوب و شایسته ایران اسلامی میسر است.
با کمال مسرت موفقیت فرزندان خوبم در آزمون دانشگاه سراسری به ویژه دانش آموزفاطمه جعفری ندوشن، رتبه سوم کشوری کنکور هنر از دبیرستان فرزانگان حیکم زاده را به این دانش آموزعزیز، خانواده ی محترم، فرهنگیان فرهیخته، تبریک و تهنیت عرض می کنم.
از ذات لایزال الهی سلامتی، سعادت و توفیق روزافزون تمامی خدمتگزاران صدیق نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و حرکت در مسیر دستیابی به آرمان های نظام جمهوری اسلامی ایران را مسئلت می نماینم.
حبیب فکوری
مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک یزد