نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

پیام تبریک مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک به مناسبت هفته مدارس و مراکز غیردولتی

پیام تبریک مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک به مناسبت هفته مدارس و مراکز غیردولتیبه گزارش روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش ناحیه یک، "زهره امیرچقماقی" مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک، به مناسبت هفته مدارس و مراکز غیردولتی پیام تبریک صادر کرد. متن پیام بشرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

همراهان عزیز عرصه تعلیم و تربیت در مدارس و مراکز غیردولتی

نظام اجتماعی و حیات سیاسی جامعه بشری همواره به تعاون و مشارکت اعضای آن بستگی دارد. این‌ امر از طریق همیاری های مردمی میسر و محقق می گردد و آموزش و پرورش به عنوان نظامی اجتماعی که رسالت خطیر سازندگی نسل آینده را بر عهده دارد، نیز از این قاعده مستثنی نبوده و بدون مشارکت مؤثر مردم و کارکنان در ابعاد علمی، فرهنگی، اقتصادی و عاطفی قادر نخواهد بود فرآیند تعلیم و تربیت را به خوبی عملی سازد.

اینجانب ضمن بزرگداشت و عرض تبریک به مناسبت هفته تاسیس مدارس و مراکز غیردولتی به تمامی موسسان این مدارس، مدیران، معلمان  و کارکنان ارجمند،  که برای اعتلای آرمان های تعلیم و تربیت اسلامی به ویژه عدالت آموزشی و ترسیم فردایی روشن برای مشتاقان علم و ادب  که  با همراهی و همکاری شایسته خود برای خدمات رسانی مطلوب به دانش آموزان عزیز تلاش دارند از خداوند متعال آرزوی روز افزون خواستارم.

زهره امیرچقماقی

مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک