نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

پیام تبریک مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک به مناسبت فرا رسیدن روز معلم

پیام تبریک مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک به مناسبت فرا رسیدن روز معلمبه گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی آموزش و پرورش ناحیه یک، متن پیام "حبیب فکوری" مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک به شرح ذیل است:

بِسْمِ ٱللَّٰهِ ٱلرَّحْمَٰنِ ٱلرَّحِیمِ
«إِنَّما بُعِثتُ مُعَلِّماً؛ من معلم برانگیخته شدم.» حضرت محمد(ص)
آموزش و پرورش به عنوان اصلی ترین بستر برای رشد و توسعه پایدار در هر کشور، نقشی مهم را در اعتلا و آگاهی بخشی درست در جوامع امروزی ایفا می کند و "معلم" به عنوان رکن اساسی و بنیادین توسعه علمی کشور، تاثیر بسزایی را در شکل گیری و رشد شخصیت علمی و فرهنگی دانش آموزان و نسل جوان طالب علم و اندیشه خواهد داشت.
"
معلم" مشعل دار علم و دانش، پیام آور سعادت انسان ها، پرورش دهنده نسلی متعهد، خلاق، پویا، اندیشمند و آینده ساز و نوید بخش آینده‌ای روشن برای کشور است.
اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره اسوه و چهره ماندگار عرصه تعلیم و تربیت استاد شهید مرتضی مطهری (ره)، فرارسیدن هفته بزرگداشت مقام معلم را به همه مجاهدان سنگر مقدس علم و دانش در جای جای ایران اسلامی به ویژه اساتید، معلمان و فرهنگیان بزرگوار آموزش و پرورش ناحیه یک یزد، تبریک و تهنیت عرض می نمایم.

امید آن دارم که در سایه الطاف پروردگار سبحان در سال " تولید، دانش‌بنیان و اشتغال‌آفرین" در کمال سلامتی و تندرستی دست در دست هم برای بالندگی، عزتمندی و سربلندی میهن پرافتخارمان همت گماریم