نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

پیام تبریک مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک به مناسبت عید فطر

پیام تبریک مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک به مناسبت عید فطر


"زهره امیرچقماقی" مدیرآموزش و پرورش ناحیه یک، به مناسبت حلول ماه شوال و عید سعید فطر پیامی صادر کرد.

به گزارش روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش ناحیه یک، "زهره امیرچقماقی" مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک، به مناسبت حلول ماه شوال و عید سعید فطر پیامی صادر کرد. متن پیام به شرح زیر است:

رمضان ماه رحمت و ضیافت الهی در میعادگاه فطر به پایان رسید و جان های بیقرار را از زنگارها زدود و جلالی دوباره بخشید. خوشا بر آنان‌که در این ماه مبارک، توشه‌ای برگرفتند و دلی آباد ساختند.

رمضان، فصل وصل است و فطر ضیافتگاه وصال. این روز پایان یک ماه و آغاز یک راه است. عید فطر، عید فطرت است. روزی است که انسان به فطرت پاک خود باز می گردد و به شکرانه این بازگشت، به ستایش باری تعالی به جشن و سرور می پردازد.

عید فطر، جشن بازگشت به فطرت پاک انسانی به برکت یک ماه عبادت خالصانه و تلاش برای زدودن زنگارهای گناه و انحراف و جهالت از دل ها و جان ها در طول ماه مبارک رمضان است. عید فطر برای آنان که رمضان را آنگونه که شایسته است درک کرده اند، روز اعلام پیروزی بر طاغوت نفس است و روز شکر به درگاه الهی به خاطر آنچه در ضیافت خویش ما را به آن مهمان نمود و به سوی آن هدایت فرمود.

اینجانب با آرزوی قبولی طاعات و عبادات در ماه مبارک رمضان و تبریک عید سعید فطر به همه مسلمین جهان بخصوص جامعه بزرگ آموزش وپرورش ناحیه یک، از خداوند متعال رستگاری، عزت و کرامت همگان را مسئلت می نمایم.

زهره امیرچقماقی

مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک