نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

پیام تبریک مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک به مناسبت سالروز تاسیس سپاه پاسداران

پیام تبریک مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک به مناسبت سالروز تاسیس سپاه پاسدارانبه گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی آموزش و پرورش ناحیه یک، "حبیب فکوری" مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک، در پیامی به مناسبت فرارسیدن سالروز تاسیس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، این روز را به فرماندهان، کارکنان و سربازان خدوم و زحمتکش سپاه تبریک و تهنیت گفت.

در این پیام آمده است:

دوم اردیبهشت سالروز تاسیس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با فرمان الهی و تاریخی بنیانگذار انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره) انجام پذیرفت. این فرمان الهی همچون دیگر فرامین مدبرانه معمار کبیر انقلاب اسلامی، منادی پیام خرسندی و امیدواری در اذهان امت مؤمن و انقلابی ایران اسلامی بود. این روز یادآور گام‌های راسخ و استوار مردانیست که همواره در تاریخ ایران اسلامی حماسه آفریدند و مجاهدت های آنان در سال های پر مخاطره و پر افتخار حماسه و ایثار و مقابله با هجمه‌های فرهنگی دشمنان ایران اسلامی بر کسی پوشیده نیست.

بحمدالله امروز پس از گذشت ۴۴ سال نهال نوپای سپاه به ثمره خون شهدای سرافراز و همت و تلاش مردان بی ادعا، به درختی تنومند مبدل گردیده که تمامی معادلات مستکبرین و زورگویان جهان را همچون دوران دفاع مقدس بر هم زده است‌.

ضمن تبریک فرارسیدن این روز مبارک به تمامی سبز پوشان عرصه ایثار و شهادت توفیقات روز افزون شما را از خداوند متعال تحت عنایات خاصه حضرت ولی عصر (عج) و رهبری ولی امر مسلمین جهان و فرماندهی معظم کل قوا حضرت امام خامنه‌ای (مدظله العالی) در دفاع از حریم و حرمت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران خواستارم.

حبیب فکوری

مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک یزد