نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

پیام تبریک مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک به مناسبت روز و هفته بزرگداشت مقام معلم

پیام تبریک مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک به مناسبت روز و هفته بزرگداشت مقام معلم


حبیب فکوری مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک به مناسبت فرارسیدن شهادت استاد مطهری و هفته گرامیداشت مقام معلم پیامی صادر کرد.

به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی آموزش وپرورش ناحیه یک؛ متن پیام به شرح زیر می باشد :

بسم الله الرحمن الرحیم

12اردیبهشت، سالروز پاسداشت مقام والای معلّم و فرصتی مغتنم است تا ضمن گرامیداشت یاد و خاطره‌ شهید مطهری، مراتب سپاس خود را تقدیم انسان‌های بزرگ و والاهمتی کنیم که کاروان دانش بشر را به سوی تعالی و سعادت رهنمون می‌سازند.
بی‌شک اعتلای فرهنگ و اندیشه جامعه و ساختن تمدن نوین ایرانی با الگوی اسلامی، در گرو تلاش هدفمند معلمانی است که در ترویج دانش و بینش  اهتمام می‌ورزند و از همین روست که نام و جایگاه والای معلّم در فرهنگ ما همواره با قداست و احترام همراه بوده است.
دستان نوازشگر، قلب های تپنده با جریان عشق و محبت ، اندیشه‌های والا و جستجوگر و آزاد اندیش، صفات ممتاز انسانی و رفتار اخلاق مدار شما در خور بهترین تقدیرها و تحسین هاست و چه زیبا فرمود امیر بیان علی علیه السلام در کلام آسمانی اش که :« مَن عَلَّمَنی حَرفاً فَقَد صَیرَنی عَبداً » هرکس حرفی را به من بیاموزد مرا وامدار و بنده خود کرده است.
اینجانب فرارسیدن روز و هفته بزرگداشت مقام معلّم را به فرهنگیان و معلمان پر تلاش و دلسوز آموزش و پرورش ناحیه یک یزد تبریک عرض نموده و برخود واجب می‌دانم به افتخار جایگاه رفیع معلّمی مراتب سپاس، تقدیر و تشکر خویش را از همکاری، همراهی و تلاش‌های دلسوزانه کلیه فرهنگیان و همه مسئولین و عزیزانی که در این عرصه مهم و حیاتی ما را مدد می ‌رسانند به عمل آورم.

حبیب فکوری
مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک