نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

پیام تبریک مدیرناحیه یک به مناسبت ولادت امام علی (ع)

پیام تبریک مدیرناحیه یک به مناسبت ولادت امام علی (ع)


مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک به مناسبت فرا رسیدن ولادت با سعادت مولی الموحدین حضرت امیر المومنین علی (ع) و بزرگداشت روز پدر پیام تبریکی صادر کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره آموزش و پرورش ناحیه یک "زهره امیرچقماقی" مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک به مناسبت فرارسیدن ولادت حضرت علی (ع) و روز مرد پیام تبریکی صادر کرد.

متن پیام به این شرح است:

فرارسیدن ۱۳رجب سالروز ولادت با سعادت حضرت علی (ع) امیرالمومنین و بزرگ مرد عدالت و معنویت، مظهر شجاعت و انسانیت و همچنین روز پدر را تبریک و تهنیت عرض می کنم.

بی تردید حضرت علی (ع) آغازگر اشاعه عدالت و مردانگی و معرف والاترین الگوی دیانت در نزد مسلمین است، روز میلاد این بزرگمرد عالم اسلام به عنوان بزرگداشت روز پدر از جایگاه والای پدران در خانواده دارد.

 یاور راستین و همیشگی پیامبر گرامی اسلام(ص)، در ترویج و گسترش دین مبین اسلام و ارزش های الهی و توحیدی آن، تلاش بسیار و نقش بسزایی داشته و عدالت بزرگترین شاخص بزرگ مردی است که در مسند قضاوت هیچگاه از آن عدول نکرد و همواره پیروان خود را به این امر الهی فرا خواند.

اینجانب فرارسیدن سیزدهم رجب، سالروز ولادت با سعادت حضرت علی(ع)، بزرگ مرد عدالت و معنویت و روز پدر را به همه پدران صدیق، مهربان، دلسوز و همه همکاران خدوم و زحمتکش آموزش و پرورش ناحیه یک تبریک عرض نموده و طول عمر توام با عزت، صحت و سلامت را برایتان آرزومندم.