نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

پیام تبریک سرپرست آموزش و پرورش ناحیه یک به مناسبت آغاز دهه فجر

پیام تبریک سرپرست آموزش و پرورش ناحیه یک به مناسبت آغاز دهه فجربه گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی آموزش و پرورش ناحیه یک، همزمان با آغاز دهه مبارک‌فجر "حبیب فکوری" سرپرست آموزش و پرورش ناحیه یک یزد طی پیامی این ایام را تبریک گفت:

 متن پیام به این شرح است؛

باسمه تعالی

«وَالفَجرِ وَ لَیال عَشر»

سلام بر فجر و سلام بر فجر آفرینان به‌حق، دهه فجر یادآورِ مجاهدت‌هایی است که امام خمینی (ره) صورت داد تا ملتی، طعم خوشِ استقلال را بچشد و آنچه را شایسته است، به دست آورد. آن چنان که امروز انقلاب اسلامی ایران به درجه‌ای از رشد و بالندگی رسیده که جهان را تحت تأثیر خود قرار داده و ملت‌های آزادی‌خواه، از این انقلابِ بی نظیر الهام می‌گیرند.این است دلیل بیانِ روشنِ رهبر معظم انقلاب (مُدّظِلُّه العالی)که فرمودند: «این انقلاب، بی‌نام خمینی (ره) در هیچ جای جهان شناخته شده نیست. »

دهه فجر، تجلیِ وحدت و میثاق مردم با انقلاب و عرصه تحکیم و برقراری ارتباط بین نسل هاست تا نسل جدید با رشادت‌های یک ملت، برای رسیدن به انقلاب اسلامی آشنا شوند و دستاوردهای نظام اسلامی را درک نمایند.

ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا و امام شهدا، خجسته سالروز پیروزی انقلاب اسلامی را به محضر رهبر فرزانه انقلاب، خانواده معظم شهدا ، فرهنگیان، دانش آموزان و مردم شریف میهن عزیزمان تبریک و تهنیت عرض نموده و از خداوند سبحان توفیق پاسداری از ارزش‌های انقلاب اسلامی را مسئلت داریم.

حبیب فکوری

سرپرست آموزش و پرورش ناحیه یک یزد