نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

پیام تبریک رییس آموزش و پرورش ناحیه یک به مناسبت ولادت امام حسین(ع) و روز پاسدار

پیام تبریک رییس آموزش و پرورش ناحیه یک به مناسبت ولادت امام حسین(ع) و روز پاسدار


رییس آموزش و پرورش ناحیه یک با صدور پیامی ولادت امام حسین (ع) و روز پاسدار را تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی اداره آموزش و پرورش ناحیه یک متن پیام تبریک "زهره امیرچقماقی" بدین شرح است:

صفحات نخستین شعبانیه به نام نامی آقا اباعبدالله (ع)، بزرگ پاسدار صحنه کربلا، دردانه معرفت و وفا، حضرت عباس(ع) و سید الساجدین(ع) آذین گشته است.

قیام عاشورا چکیده ای از رادمردی های امام حسین (ع) بود که در تاریخ جهان به ثبت رسید و فریاد بلندی از جنس آزادی و آزادگی و سربلندی انسان در برابر شیطان بود.

عشق به امام حسین(ع) پس از صدها سال در قلب انسان های زیادی می تپد از جمله کسانی که به عنوان پاسداران انقلاب و اسلام همه هستی و وجودشان را برای راه امام شهیدشان تقدیم می کنند.

بی گمان پاسداران انقلاب اسلامی سندی زنده ازایثارگری و جانفشانی در راه حفظ ارزشهای انقلاب هستند و ایثار و از خودگشتگی هایشان هرگز از یاد ملت قدردان ایران اسلامی پاک نخواهد شد.

دلاورمرداني که اسطوره مقاومت و نماد آزادگي اند و از خودگذشتگي ، فداکاري و ايثارشان در دفع شر دشمنان مردم ايران در ابتداي پيروزي انقلاب و همچنين در هشت سال دفاع مقدس همواره در حافظه تاريخ پر افتخار انقلاب اسلامي باقي خواهد ماند.

اینجانب فرصت را مغتنم شمرده و فرارسیدن اعیاد شعبانیه و خجسته میلاد با سعادت سرور آزادگان جهان حضرت امام حسین(ع) و روز پاسدار را به تمامی مردم شریف و پاسداران پرافتخار میهن اسلامی به ویژه پاسداران سرافراز استان یزد تبریک و تهنیت عرض می نمایم.

زهره امیرچقماقی

مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک