نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

پویش مردمی شور عاطفه ها، همدلی برای مهر ومهربانی

پویش مردمی شور عاطفه ها، همدلی برای مهر ومهربانی


پویش مردمی "شور عاطفه ها" برای کمک به دانش آموزان نیازمند به صورت ارتباط زنده و تصویری با معاونین پرورشی آموزش و پرورش ناحیه یک، در دبیرستان استعدادهای درخشان دکتر شاهی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش ناحیه یک، مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک ضمن تشکراز کادر دبیرستان استعدادهای درخشان دکتر شاهی بیان داشت: در دوران دفاع مقدس افراد خالصانه و بدون هیچ چشم داشتی در جبهه های حق علیه باطل شرکت کردند و امروزه مردم مومن و انقلابی ما با کمک های خود دست نیازمندان را می گیرند.

"زهره امیرچقماقی" به فرهنگ اصیل ایرانی اشاره کرد و گفت: مردم ایران در صحنه های مختلف کمک رسان به یکدیگر هستند و نمونه ی این کمک رسانی در پویش شور عاطفه ها قابل مشاهده است. وی بیان داشت: تحریم های شدیداز طرف دشمن و وجود بیماری کرونا در جامعه باعث نشده است مردم همدیگر را فراموش کنند و در قالب های مختلف به یاری یکدیگر می پردازند.

وی خاطر نشان کرد: با کمک همکاران آموزش و پرورش ناحیه یک، بسیج و سپاه انقلاب اسلامی سومین پویش کمک مومنانه با پیروی از سخنان مقام معظم رهبری در حال انجام است و این از تکالیف دینی و انسانی ما می باشد.

"امیرچقماقی" گفت: امسال بنا به شرایط موجود کرونایی حاکم در جامعه بسیاری از خانواده ها از نظر اقتصادی و معیشتی دچار مشکل هستند و این رزمایش همدلی باعث شده است مقداری از مشکلات خانواده های نیازمند حل شود. وی با تاکید بر فعالیت خیرین در آموزش و پرورش بیان داشت: استان یزد در جذب کمک های خیری در کشور سرآمد است.

مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک تعداد مدارسی را که توسط خیرین در این ناحیه کلنگ زده شده را 49 عدد عنوان کرد و گفت: خیرین محترم اهمیت ویژه ای را نسبت به آموزش و پرورش و به خصوص مدارس دارند که امیدواریم این تعداد خیرین در آموزش و پرورش بیشتر شود.

در ادامه "سرهنگ جوکار" فرمانده ناحیه مقاومت بسیج مرکزی یزد ضمن تشکر از تمامی معلمان استان یزد که در این شرایط به آموزش فرزندان می پردازند گفت: مدیرانی در مدارس هستند که علاوه بر دغدغه های بهداشتی و آموزشی به فکر دانش آموزان نیازمند خود هستند و تمام تلاش خود را جهت رفع نیازهای آن ها به کار میگیرند.

وی بیان داشت: در ناحیه مقاومت بسیج مرکزی یزد بیش از 40 هزار بسته ی معیشتی همراه با لوازم التحریر در استان یزد بین خانواده های نیازمندان با همکاری و همیاری آموزرش و پروش در حال توزیع است.

"سرهنگ جوکار" از برگزاری کنگره سرداران شهید و چهارهزار شهید استان یزد در تمامی دستگاه ها خبر داد و گفت: باید ثواب این پویش را  به شهیدان که از این مرز و بوم دفاع کردند تقدیم کنیم.