نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

همزمان با سراسر کشور جشن غنچه ها و شکوفه های ناحیه یک برگزار شد

همزمان با سراسر کشور جشن غنچه ها و شکوفه های ناحیه یک برگزار شددر آستانه بازگشایی مدارس و آغاز سال تحصیلی جدید ؛ در آیین هایی نمادین و همزمان با سراسر کشور نوآموزان پیش دبستانی در مراسم جشن غنچه ها و کلاس اولی های این مدیریت با شرکت در جشن شکوفه ها با شور و شعف خاصی به استقبال سال تحصیلی جدید رفتند .

"دکتر رادمنش" معاون آموزش ابتدایی اداره کل به اتفاق و همراهی "سعیده بهادرزاده"رییس اداره دوره اول آموزش ابتدایی وآموزش پیش دبستانی اداره کل ،"محمدرضا میرجلیلی" رییس اداره دوره دوم اداره کل،"ملانوری" کارشناس مسئول دوره دوم ابتدایی اداره کل و "عبدالحمید صابری"مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک و تنی چند از کارشناسان موضوعی با حضور در بین نوگلان و نورچشمی های مرکز امام موسی کاظم (ع) وحضرت جوادالائمه (ع) ناحیه یک  این روز را گرامی داشتند.

در این جشن که با آیتم های شاد و مفرحی همراه بود"رادمنش" از والدین خواست تا نسبت به تغذیه و زمان خواب و رعایت موارد آموزشی و عدم دخالت والدین در امر آموزش دقت نظر کافی داشته باشند.

در ادامه "عبدالحمید صابری" مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک با اشاره به اهمیت توجه به مراکز پیش‌دبستانی اظهار داشت: نهادینه شدن فعالیت‌های آموزشی و پرورشی باید در دوران پیش‌دبستانی آغاز شود چرا که کودک در این سن آماده پذیرش هر نوع آموزش جهت قرار گرفتن در مسیر صحیح را دارد. وی افزود: اولیاء نوآموزان نیز لازم است تا فعالیت‌ها و آموزش‌های دوره پیش‌دبستانی را جدی گرفته و در روند تعلیم و تربیت با مسئولین مدرسه در تعامل سازنده باشند.