نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

همایش فرهنگیان بسیجی ناحیه یک برگزار شد

همایش فرهنگیان بسیجی ناحیه یک برگزار شد


7 آذر 1395

همایش بسیج فرهنگیان ناحیه یک یزد در هفته بسیج درمحل سالن همایشهای مدیریت آموزش و پرورش ناحیه یک برگزار گردید

این همایش که با حضور جمع کثیری از بسیجیان و مسئولین آموزش و پرورش،سپاه ناحیه مرکزی یزد،کانون بسیج فرهنگیان و با حضور برادر "مشهدی بافان" از یادگاران دفاع مقدس انجام شد.

در ابتدا با تلاوت آیاتی از کلام الله مجید توسط برادر بسیجی جمشید نژاد شروع و پس از آن سرود جمهوری اسلامی پخش گردید،در ادامه جناب سرهنگ بلاغی مدیریت جدید کانون بسیج فرهنگیان ناحیه یک با تشکر از حضور بسیجیان فرهنگی در مراسم بر گسترش حلقه های صالحین در مدارس و سازماندهی بسیجیان  بعنوان مهمترین شاخصه برای پیشبرد اهداف بسیج در مدارس اشاره کردند و خاطرنشان شدند در این زمینه با همکاری بسیجیان قدمهایی برداشته شده است.

در ادامه "صابری" مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک به اهمیت و نقشی که حلقه های صالحین فرهنگیان می تواند در رسیدن آموزش و پرورش به اهداف خود ایفا نماید اشاره کردند و آمادگی آن مدیریت را برای دریافت پیشنهادات و پیگیری اعلام نمود.

در ادامه جلسه "مشهدی بافان" به دوبال مهم شور حسینی و انتظار فرج برای بسیجیان در سایه ولایت و رهبری اشاره نمودند و به نقش مهم و سرنوشت ساز آموزش و پرورش برای رشد یک ملت اشاره کردند و در پایان با دعای حضار  برای سلامتی" رهبر معظم انقلاب حضرت آیت الله امام خامنه ای "و رزمندگان اسلام و تعجیل در فرج آقا امام زمان و توفیق بیش از پیش فرهنگیان ناحیه یک یزد همایش پایان یافت.