نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

همایش طرح معرفت برگزار شد

همایش طرح معرفت برگزار شد


همایش طرح معرفت ویژه مربیان و معاونین پرورشی آموزشگاه ها، در سینما دانش آموز برگزار شد.

به گزارش روبط عمومی و اطلاع رسانی آموزش و پرورش ناحیه یک، در آغاز برنامه "کاظم پناهی" معاون پرورشی و تربیت بدنی آموزش و پرورش ناحیه یک، ضمن خوشامدگویی و قدردانی از همراهی مربیان و معاونین پرورشی در روند اجرای برنامه ها گفت: ضرورت کار فرهنگی و پرورشی ضرورت بسیار زیادی دارد و باید همه مربیان و معاونین پرورشی توجه ویژه به این امر داشته باشند.

وی در ادامه تشکل های دانش آموزی را معرفی و سخنانی در رابطه با ضرورت شناخت آنان بازگو کرد.

در این جلسه "حجت الاسلام کاظمی" استاد حوزه و دانشگاه بیان داشت: باید به تربیت دانش آموزان توجه ویژه ای داشت تا مشکلات آنان شناسایی و بتوان راه حل مناسبی پیدا کرد.

وی افزود: یکی از مشکلات اصلی جامعه و دانش آموزان ما نداشتن عزت نفس است که باعث به وجود آمدن مشکلات زیادی در آینده برای آنان می شود.

درادامه "هادی برزگر" کارشناس مسئول واحد قرآن و عترت آموزش و پرورش ناحیه یک، ضمن تشکر از همراهی معاونین و مربیان پرورشی، اهمیت رسانه ای کردن فعالیت های پرورشی در پلتفرم های داخلی، نحوه کار با آپارات را آموزش داد.

وی گفت: با توجه به زیست بوم جدید و توجه به سواد رسانه ای در تربیت دانش آموزان، نیاز است که همکاران محترم با شرکت فعال در تیم های پرورشی (مربیان همراه) در شبکه شاد، اهتمام ویژه داشته باشند و همچنین نحوه اطلاع رسانی و مستندسازی فعالیت های پرورشی به شیوه ای که در گروه رهپویان تربیت ( آپارات) به اشتراک گذاشته شده است را با دقت و توجه ویژه انجام دهند که یکی از شاخص های مهم صدور تشویقی در ارزیابی عملکرد مدارس و همکاران پرورشی در پایان سال تحصیلی خواهد بود.

لازم به ذکر است در این مراسم از زحمات "معین خلیلی" کارشناس سابق اردوها و فعالیت های فوق برنامه ناحیه یک قدردانی شد و "امیررضا صداقت" به عنوان کارشناس جدید اردوها و فعالیت های فوق برنامه معرفی شد.

اجرای گروه های کرال فرهنگیان کانون فاطمه الزهرا (س)، سرود دانش آموزی مدرسه رسولیان و گروه زورخانه کانون امام جعفر صادق(ع) از دیگر برنامه های این همایش بود.