نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

نخستین جشنواره ملی تجربه های موفق مدارس

نخستین جشنواره ملی تجربه های موفق مدارس


در راستای تحقق شعار مدرسه محوری نخستین جشنواره ملی تجربه های موفق مدارس برگزار می گردد.

به گزارش روابط عمومی ناحیه یک ، محسن گلستانی فر رئیس اداره روابط عمومی گفت:در راستای تحقق شعار مدرسه محوری به عنوان اصلی ترین راهبرد وزارت متبوع و تبیین آن در سراسر کشور به عنوان فرهنگ سازمانی ،نخستین جشنواره ملی تجربه های موفق مدارس  برگزار می گردد.
وی اظهار داشت: با توجه به دستورالعمل ارسالی از وزارت متبوع مدارس مشمول طرح –مدارس دوره ابتدایی و دوره دوم متوسطه می توانند تا پایان خرداد 98 نسبت به ثبت و بارگذاری آثار خود در سایت جشنواره به نشانی fses.sru.ac.ir   اقدام نمایند.
لازم به ذکر است: این جشنواره در محورهای برنامه‌ریزی و مدیریت، فرآیند آموزش، فعالیت‌های فرهنگی و پرورشی، مشارکت والدین و جامعه محلی، فضا و تجهیزات، اقتصاد مدرسه و توسعه منابع، امور ویژه و آموزش و تحقق حقوق شهروندی که خاص دوره دوم متوسطه است، برگزار می‌شود و ارسال آثار تنها از طریق سایت جشنواره امکان‌پذیر است و برای طرح‌هایی که نیاز به‌راستی آزمایی دارند، ارسال ۱۰ تصویر و فیلم ۱۰ دقیقه‌ای نیز پیش‌بینی‌شده است.
ضمنا دبیرخانه این جشنواره تا ۳۱خرداد ۹۸ آثار را می‌پذیرد و هفته اول مرداد ماه نتایج داوری آثار اعلام و در هفته اول شهریورماه جشنواره برگزار خواهد شد.