نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

مراسم نمادین هفته بهداشت روان در دبیرستان فاطمیه برگزار شد

مراسم نمادین هفته بهداشت روان در دبیرستان فاطمیه برگزار شدبه گزارش "اکرم ملکیان" کارشناس مشاوره ناحیه یک یزد ،  به منظور نهادینه نمودن نقش و جایگاه بهداشت روان ،برنامه های هفته بهداشت روان به صورت نمادین با شعار "ارزش زندگی کردن را به دانش آموزان بیاموزیم" با مشارکت مسئولین آموزشگاه و دانش آموزان و با حضور" زهره امیرچقماقی " مدیر آموزش وپرورش ناحیه یک و جمعی از مسئولین آموزش و پرورش استان و ناحیه در دبیرستان دوره دوم متوسطه فاطمیه برگزار شد.

برنامه با اجرای صبحگاه نمادین بهداشت روان در آموزشگاه  آغاز شد. که در ابتدا "محمدرضا شایق" رییس اداره مشاوره استان ضمن تبریک هفته و قدردانی از کلیه عوامل برنامه با اشاره به اهمیت بهداشت روان در زمینه مولفه های بهداشت روان  مطالبی را بیان نمود.

" محمدمعینی " معاون پرورشی و تربیت بدنی ناحیه در این مراسم ضمن تبریک بمناسبت ماه ربیع  و قدردانی از زحمات همکاران خود ، به نقش و جایگاه بهداشت روان اشاره  کرد .

در ادامه مراسم دانش آموزان با اجرای برنامه های متنوع به صورت زنده ( استنداپ کمدی ، نرمش صبحگاهی و حرکات نمایشی و...) نشاط و شادابی را در فضای آموزشی بوجود آوردند.

 سپس در ادامه برنامه با اجرای طرح توانمند سازی دانش آموزان و خانواده ها ، صبحانه شاد ،ایستگاه تخلیه خاطرات تلخ ،نقاشی همگانی،مسابقات ورزشی و... همراه بود.

در این مراسم مسئولین و دانش آموزان از برنامه هایی که به همین مناسبت در آموزشگاه برگزار شده بود دیدن کردند.