نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

مراسم نمادین جشن جوانه‌ها در دبیرستان حاج حبیب الله دهقانپور انجام شد

مراسم نمادین جشن جوانه‌ها در دبیرستان حاج حبیب الله دهقانپور انجام شدبه گزارش "اکرم مکی" مدیر دبیرستان حاج حبیب الله دهقانپور،این مراسم با حضور حجت الاسلام والمسلمین دهقان نیری امام جمعه معزز شاهدیه، هیئت ارزیابان پروژه  مهر 98 اداره کل آموزش وپرورش استان، نماینده خیر مدرسه ساز ، نمایندگان محترم فرماندهی انتظامی و راهنمایی، مسئولین استانی و محلی در محل آموزشگاه برگزار شد .

در این مراسم امام جمعه شاهدیه ضمن تبریک آغار سال تحصیلی جدید از دانش آموزان خواست اکنون با آمادگی روحی خوبی سر کلاس حاضر  شوید. این هفته ،دفاع مقدس نام دارد زیرا جوانان غیور ایرانی با ایثار خونشان هشت سال از مرز های ایران در مقابل صدام متجاوز دفاع کردند و به شهادت رسیدند و برای ما کشوری امن را به وجود آوردند.

وی افزود:شما دانش آموزان باید راه شهدا را ادامه داده و برای تعالی کشورمان تلاش کنید و با فراگیری دانش ،آینده ی  بهتری را برای خود و کشور بسازید.هم چنین این روزها مصادف است با ماه محرم و ماه عزاداری سالار شهیدان امام حسین(ع) همان گونه که امام حسین (ع)در مقابل یزید فاسد و زور گو تا حد جان ایستادگی کردند شما هم از ایشان الگو گرفته و در مقابل  دشمنان ایران و استکبار جهانی ایستادگی کنید.

از دیگر برنامه های به یادماندنی این مراسم ، نثار گل به تمثال مبارک شهدای دانش آموز و معلم استان و مراسم اهتزاز پرچم توسط گروه پیشتازان دانش آموز ، اجرای دکلمه با موضوع نماز و حجاب و نواختن قطعه موسیقی شهید به مناسبت هفته دفاع مقدس و اجرای سرود توسط گروه ناشنوایان بود .