نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

مراسم معارفه معاون پشتیبانی و توسعه مدیریت ناحیه یک برگزار شد

مراسم معارفه معاون پشتیبانی و توسعه مدیریت ناحیه یک برگزار شد


با حضور”خانی” معاون پشتیبانی و توسعه مدیریت اداره کل آموزش و پرورش استان یزد و “ شجاعیان” رئیس اداره حراست اداره کل استان یزد، این مراسم در سالن اجتماعات ناحیه یک برگزار شد.

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی آموزش و پرورش ناحیه یک، "خانی" معاون پشتیبانی و توسعه مدیریت اداره کل آموزش و پرورش استان یزد بیان داشت: مسئولیت هایی که به ما واگذار می شود امانتی است که باید به افراد دیگر واگذار شود و امید است با یاری خدا در مسیر درست قدم برداریم.
وی با تشریح وظایف معاون پشتیبانی و توسعه مدیریت گفت: حوزه های این مدیریت بسیار مهم است زیرا کوچک ترین اختلاف و یا اشتباهی بزرگ ترین مشکل را به وجود خواهد آورد
"خانی" نظارت بر مدارس را در همه زمینه ای مهم دانست و بیان داشت: هزینه هایی در مدارس مانند خرید ها، تعمیرات و… انجام می شودو اداره هر ناحیه و منطقه باید نظارت کامل بر این امر داشته باشد
در ادامه "حبیب فکوری" مدیر ناحیه یک، با اشاره به معیار هایی که یک کارمند باید داشته باشد افزود: هر ادیان و مکتبی پیرو آیین ها و رسومات خود هستند و ما به عنوان یک مسلمان شیعه باید الگو کامل برای افراد باشیم.
وی اظهار کرد: یک مدیر باید هوشمندانه عمل کند و برای انجام امور از دیگران مشورت بگیرد.نظم و صعه صدر و مردمی بودن از ویژگی های یک کارمند خوب است و باید به بهترین شکل در برابر ارباب رجوعان انجام شود.
"فکوری" افزود: ۶۰ درصد اداره زیر نظر مجموعه معاونت پشتیبانی و توسعه مدیریت اداره است و مهم ترین وظیفه این معاونت، پشتیبانی از همه حوزه ها و افراد در اداره و مدارس است.
وی گفت:  باید به مدارس به طور یکسان نگاه و برخورد کنیم و به گونه ای عمل نکنیم  که چون مدرسه ای دارای اتباع است رها شوند و فقط به مدارس خاص توجه شود ما باید به این نکته توجه کنیم همه ما در کشور جمهوری اسلامی هستیم و باید عدالت به بهترین شکل انجام شود.
وی ادامه داد: در بحث تقسیم نیروی انسانی در مدارس نیز باید بر اساس معیار جامع انجام شود و طوری نشود که با چانه زنی یک مدیر در توزیع نیروی انسانی اختلال به وجود بیابد و مدرسه ای نیروی انسانی فراوان و یک مدرسه حتی خدمتگزار هم نداشته باشد.
در پایان طی حکمی از سوی مدیر ناحیه یک جناب آقای جاوید به عنوان معاون پشتیبانی و توسعه مدیریت ناحیه یک منصوب شد.