نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

مراسم معارفه معاون آموزش متوسطه ناحیه یک برگزار شد

مراسم معارفه معاون آموزش متوسطه ناحیه یک برگزار شد


مراسم معارفه معاون آموزش متوسطه با حضور کارآموز معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش استان یزد در سالن اجتماعات ناحیه یک برگزار شد

به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی آموزش و پرورش ناحیه یک، در این مراسم  معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش ضمن تشکر و قدردانی از زحمات سرتیپ زاده معاون سابق آموزش متوسطه گفت:بخش عمده موفقیت های آموزش متوسطه استان یزد به خاطر آموزش و پرورش ناحیه یک است.
"کارآموز" افزود: این مدیریت نه تنها در بخش آموزش متوسطه بلکه در آموزش ابتدایی و حوزه پرورشی و فرهنگی خوش درخشیده است و رتبه ی اول را دارد.
وی با اشاره به گردهمایی معاونین آموزشی در استان هرمزگان اظهار داشت: در این مراسم  دوره اول و دوم متوسطه استان یزد در کشور مقام اول را کسب کرده است که این به خاظر زحمات فرهنگیان محترم استان و والدین عزیز است که در شرایط سخت کرونا همکاری لازم را انجام داده اند.
معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش استان یزد با اشاره به 29 برنامه ای که  در سطح وزارت برای آموزش متوسطه ارائه شده است گفت: این برنامه باید به عنوان سند راهبردی مدارس متوسطه باشد و هر روز جهت انجام این سند برنامه ریزی شود.
"کارآموز" اضافه کرد: استان یزد در سال قبل رتبه دهم را در آموزش فنی کشور داشته است که خوشبختانه امسال به رتبه دوم صعود کرده است.
وی افزود: 60 درصد دانش آموزان در نواحی یک و دو یزد هستند و قطعا مدیریت و فعالیت این نواحی بسیار تاثیرگذار است.
در ادامه حبیب فکوری مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک ضمن تشکر از فعالیت های سرتیپ زاده معاون سابق آموزش متوسطه گفت: از وظایف بسیار مهم اموزش متوسطه تربیت دانش آموز فرهنگ ساز است و نباید دانش اموزان فقط مطالب را صرفاً حفظ نمایند.
وی اضافه کرد: تجزیه و تحلیل مسائل اموزش متوسطه و توجه به مدارس محروم باید در دستور کار قرار گیرد و با مدیران مدارس و دبیران گرامی در مسائل مختلف مشورت و راهنمایی گرفته شود.
لازم به ذکر است در پایان مراسم از زحمات "احمد پارساییان" به عنوان سرپرست آموزش متوسطه تقدیر شد و "شایق" به عنوان معاون جدید آموزش متوسطه ناحیه یک معرفی شد.