نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

مراسم شکوفه های حسینی در تمامی مدارس ناحیه برگزار شد

مراسم شکوفه های حسینی در تمامی مدارس ناحیه برگزار شدبه گزارش "علی محمدی " کارشناس روابط عمومی ناحیه یک،بازهم با پایان یافتن فصل تابستان بوی مهر در شهرها و کوچه های کشورمان پیچیده است. و باز هم مدارس چشم به در دوخته اند و به انتظار نشسته اند تا سال تحصیلی جدید را همراه با دانش آموزان آغاز کنند. با آغاز سال تحصیلی در اول مهر، میلیون ها دانش آموز به شوق آموختن، روانه مدرسه می شوند. آغاز رژه منظم کیف ها سر صف های صبحگاهی که می روند به سمت باغ دانایی.همه ساله با شروع ماه مهر کوچه ها و خیابان ها رنگ و بوی دیگری پیدا می کنند و شور و شوق دانش آموزان جلوه زیبایی به جامعه می بخشد.

روزهای آغازین مدرسه از جهات مختلف دارای اهمیت است و برای دانش آموزان کلاس اول که مدرسه را یک روز زودتر شروع میکنند ویژه تر می باشد. ایجاد نگرش های مثبت و پویا در دانش آموزان، تقویت انگیزه تلاش و تحصیل، کاهش دغدغه، اضطراب و تردید و زدودن هرگونه آثار بدبینی نسبت به درس و مدرسه و کلاس و معلم، و سرانجام آشنایی با شخصیت و دیدگاه های دانش آموزان می تواند در روزهای اول مدرسه صورت پذیرد.

همزمان با سراسر کشور مراسم شکوفه های حسینی در مدارس ناحیه برگزار و برنامه نمادین ناحیه ای شکوفه های حسینی در دبستان دخترانه الزهرا برگزار شد . "خديجه پاپوش" معاون آموزش ابتدایی ناحیه ،"رضا سرتیپ زاده "دبیر پروژه مهر ناحیه یک ،" فريبا دهقاني" كارشناس مسئول آموزش ابتدايي و "علی محمدی پور"کارشناس مسئول امور اداری ناحیه یک از مراسم بازگشایی بازدید به عمل آورند و در مدارس شرکت کردند.