نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

مراسم خشت گذاری دبستان امام رضا(ع) ناحیه یک یزد

مراسم خشت گذاری دبستان امام رضا(ع) ناحیه یک یزد


مراسم خشت گذاری دبستان امام رضا(ع) ناحیه یک یزد به همت خیر بزرگوار "حاج محمد رضا زارع" در محله کوچه بیوک برگزارشد .

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان یزد، مدیر کل آموزش و پرورش استان یزد در این مراسم اظهار داشت : استاندارد نمودن فضاهای آموزشی استان کار جهادی است که به همت مجمع خیرین مدرسه ساز،اداره کل نوسازی مدارس و خیرین بزرگوار استان در حال انجام است .

"دانافر" با اشاره به این که اقدام های خوبی در راستای مدرسه سازی در استان صورت گرفته  است گفت: امید می رود با ادامه این روند تا دو سال آینده بخش عظیمی از مشکل ما در زمینه فضاهای آموزشی حل شود.

وی یکی از ارکان موفقیت نظام تعلیم و تربیت را فضای آموزشی مناسب دانست و افزود : طی سال های گذشته 35 درصد از فضاهای آموزشی استان فرسوده بود و نیاز به تعمیر و بازسازی داشت که با همت و تلاش اداره کل نوسازی ، مجمع خیرین و خیرین بزرگوار استان اقدامات خوبی در این راستا صورت گرفته و امیدواریم  تا دو سال آینده این چالش به طور کامل رفع شود .

دانافر تاکید کرد : رفع چالش فضای آموزشی بدون حمایت و دست سخاوتمند و روح بلند خیرین امکان پذیر نیست و آنها از میان همه اعمال خیر، با خلوص نیت، بزرگترین نوع سرمایه گذاری و زیباترین عمل را که تعلیم و تربیت نسل آینده است را انتخاب کرده اند .

ارائه گزارش از وضعیت مدارس ناحیه یک توسط "زهره امیر چقماقی" مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک یزد و همچنین ارائه گزارش از اقدامات مجمع خیرین توسط "امیر حسین رادمنش"  رئیس مجمع خیرین مدرسه ساز استان از دیگر برنامه های این مراسم بود.