نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

مراسم تکریم و معارفه کارشناس مسئول امور اداری، انجمن اولیا و مربیان و تعاون آموزش و پرورش ناحیه یک

مراسم تکریم و معارفه کارشناس مسئول امور اداری، انجمن اولیا و مربیان و تعاون آموزش و پرورش ناحیه یک


مراسم تودیع و معارفه کارشناس مسئول امور اداری، انجمن اولیا و مربیان و تعاون آموزش و پرورش ناحیه یک یزد، با حضور مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش ناحیه یک، "زهره امیرچقماقی" در این مراسم، گفت: واحد های امور اداری، انجمن اولیا و مربیان و تعاون از واحد هایی هستند که ارباب رجوع بیشتری دارند و مسئولین این واحد ها باید با سعه صدر و خوش اخلاقی به فرهنگیان عزیز پاسخ دهند.

مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک افزود: هر سه بزرگواری که این مسئولیت ها را برعهده گرفته اند افرادی خدوم، منظم و کاری هستند و با امید خدا باعث پیشرفت آموزش و پرورش ناحیه یک خواهند شد.

وی ادامه داد: خوشبختانه در آموزش و پرورش ناحیه یک تیم پرکار، مسئول و موفق وجود دارد که همین امر باعث جایگاه خوب این اداره در عرصه های مختلف می باشد.

"امیرچقماقی" با اشاره به تاسیس اولین مرکز رفاهی در این مدیریت گفت: در ابتدا ازآقای "غلامرضا آرچین" مسئول اسبق تعاون که به کسوت بازنشستگی رسیدند تشکر می نمایم که با تلاش های ایشان این مرکز ساخته شد و به امید خدا اولین اقدام مسئول جدید تعاون پیگیری جدی این مرکز باشد تا به نتیجه عالی دست پیدا کند.

وی در خصوص واحد امور اداری بیان داشت: از آقای "علی محمدی پور" مسئول اسبق این واحد تشکر می نمایم که با ورود ایشان ساماندهی بسیار خوبی انجام شد. وی ادامه داد: این واحد از واحد های پرمسئولیتی است که باید با تمام قوا و نیرو به فعالیت و رسیدگی به امور فرهنگیان پرداخت که امید است مسئول جدید این واحد اقدامات خوبی را رقم بزند.

وی در پایان خاطر نشان کرد: همه ما در هر پستی مسئول رسیدگی به امور هستیم و باید به بهترین نحو آن را انجام دهیم زیرا آموزش و پرورش بالاتر از همه دستگاه ها است و با فرهنگیان عزیز و زحمتکش در ارتباط می باشد.

لازم به ذکر است در این مراسم از زحمات "غلامرضا آرچین"  که به کسوت بازنشستگی رسید، تجلیل شد و "دستخوان" به عنوان کارشناس مسئول تعاون منصوب شد.

همچنین از زحمات "علی محمدی پور" در اموراداری تقدیر شد و "علی عوض پور" به عنوان کارشناس مسئول امور اداری منصوب گردید.

قابل ذکر است "علی محمدی پور" نیز به عنوان کارشناس مسئول انجمن اولیا و مربیان منصوب شد.