نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

مراسم تودیع و معارفه کارشناس مسئول حراست ناحیه یک برگزار شد

مراسم تودیع و معارفه کارشناس مسئول حراست ناحیه یک برگزار شد


مراسم تودیع و معارفه کارشناس مسئول حراست ناحیه یک با حضور "حسین شجاعیان" رئیس اداره حراست، " زهره امیرچقماقی" مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک و دیگر اعضای شورای توسعه مدیریت، در سالن اجتماعات آموزش و پرورش ناحیه یک برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش ناحیه یک،  "حسین شجاعیان" رئیس حراست اداره کل آموزش و پرورش استان یزد بیان داشت: در حوزه حراست بحث حفاظت فیزیکی و اسناد وجود دارد و افرادی که در این پست مشغول می شوند باید تمام این مسئولیت را به دوش بکشند.

وی اضافه کرد: دراین واحد باید به گونه ای عمل شود تا ترس از حراست وجود نداشته باشد و تمام قوانین نیز به درستی انجام گردد.

"شجاعیان" ادامه داد: در واحد حراست بزرگان بسیاری حضور داشته اند و امیدواریم بتوانیم راه این بزرگان را ادامه دهیم و وظایف خود را به نحو احسن انجام دهیم.

وی ضمن تقدیر و تشکر از "محمود سلیمیان" که سال های زیادی در این پست فعالیت داشته اند گفت: ایشان با درایت و سعه صدر بسیاری از مشکلات را حل و فضل می نمود.

وی افزود: امیدواریم ارتباط جناب آقای "محمودسلیمیان" کارشناس مسئول سابق حراست ناحیه یک با این مجموعه  قطع نشود و از تجربیات ارزنده ایشان استفاده کنیم.

در ادامه "زهره امیرچقماقی" مدیرآموزش و پرورش ناحیه یک، با تشکر از فعالیت های" محمود سلیمیان" گفت: سال ها از خدمات ارزشمند ایشان  در آموزش و پرورش ناحیه یک بهره بردیم و وجود ایشان باعث تغیر نگرش نسبت به حوزه حراست شد.

وی ادامه داد: این واحد به گونه ای عمل نمود که ارتباط و تعامل خوبی بین فرهنگیان عزیز به وجود آمد و مشکلات و دغدغه ها کمتر شد.

"امیرچقماقی" گفت: حوزه حراست حوزه کلیدی است که تمام امنیت و مشکلات سازمان در آن جا حل خواهد شد و امید است مسئول جدید این واحد با کمک تجربیات جناب آقای "محمودسلیمیان" به توفیقات ازرنده دست یابد.

گفتی است از "محمود سلیمیان" که به کسوت بازنشستگی رسید تجلیل شد  و "احمدپارساییان" به کارشناس مسئول حراست  ناحیه یک منصوب شد.