نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

مراسم تجلیل از بازنشسته فرهنگی در دبستان حضرت قاسم ابن الحسن (ع)

مراسم تجلیل از بازنشسته فرهنگی در دبستان حضرت قاسم ابن الحسن (ع)


به مناسبت هفته تربیت اسلامی با حضور " محمد معینی" معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش ناحیه یک یزد مراسم تجلیل از بازنشسته فرهنگی در دبستان حضرت قاسم ابن الحسن (ع)برگزارگردید.

به گزارش روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش ناحیه یک، صبح امروز طی مراسمی، معاون فرهنگی و پرورشی اداره آموزش وپرورش ناحیه یک یزد ضمن گرامیداشت هفته تربیت اسلامی با اشاره به نقش بی بدیل معاونین و مربیان پرورشی در ساختار جامعه و بهبود اوضاع زندگی ایشان خدمت سی ساله این پیشکسوت پرورشی را تبریک گفت.

وی با بیان اهمیت استفاده از تجربه های پرورشی "ضرغام زاد "درخواست نمود  تا ارتباط خود را با مدرسه و آموزش و پرورش قطع  نکند و تجارب ارزشمند خود را در امور پرورشی در اختیار نیروهای جدید قرار دارد.

"محمد معینی" خاطرنشان کرد: معلمان هر جامعه به  عنوان یکی از مراجع اصلی تعلیم و تربیت در همان جامعه به شمار می آیند و  نقش بسیار مهمی در تربیت فرزندان هر کشوری دارند.

 در ادامه "ضرغام زاد" به بیان سخنانی در مورد تربیت فرزند از دیدگاه  نهج البلاغه و صحیفه سجادیه پرداخت و تربیت را مقدم بر آموزش دانست.

 در پایان مراسم با اهدای لوح تقدیر وهدایا  از پیشکسوت پرورشی وکادر پرورشی آموزشگاه قدر دانی شد .

لازم به ذکر است از تلاش های مدیریت وکادر اداری دبستان حضرت قاسم ابن الحسن (ع )جهت برگزاری این مراسم تقدیر و تشکر به عمل آمد.