نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

مراسم بزرگداشت هفته پیوند اولیا و مربیان در دبستان شهید زرین مقدم برگزار شد

مراسم بزرگداشت هفته پیوند اولیا و مربیان در دبستان شهید زرین مقدم برگزار شد


مراسم بزرگداشت هفته پیوند اولیا و مربیان با حضور "زهره امیرچقماقی" مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک، و با شعارهمراهی با اولیا، همکاری با مربیان، در دبستان شهید زرین مقدم برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش ناحیه یک، مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک ضمن تبریک میلاد پیامبرمهربانی ها و هفته وحدت و تقارن آن با هفته پیوند گفت: هفته پیوند اولیا و مربیان، بهترین و مناسب ترین فرصت برای فراهم کردن زمینه های تحقق همکاری و هم دلی میان خانه و مدرسه است.

"زهره امیرچقماقی" خاطر نشان کرد: هر زمانی و درهر جایگاهی مردم مشارکت کردند و اهل فضل، اهل ادب، اهل تربیت و اهل فن آن را پشتیبانی کردند آن موضوع و آن امر مهم به تحقق رسیده است.

وی اولیا و مربیان را بازوهای بسیار مهم برای آموزش و پرورش دانست و افزود: این دو لازم و ملزوم یکدیگراند و در دوران جدید ثابت شده است که باید در کنار هم باشند تا تعلیم و تربیت دانش آموزان عزیز به بهترین شکل ممکن صورت گیرد.

وی با اشاره به سند تحول بنیادین بیان داشت: بدون همراهی والیدن نمی توان به اهداف اصلی آموزش و پرورش و تحقق شش ساحت سند تحول بنیادین رسید.

"امیرچقماقی" تاکید کرد: مدیران محترم نباید انجمن را فقط به دید یک منبع مالی نگاه کنند بلکه انجمن باید تبدیل به یک اتاق فکر شود تا  رشد و تعالی این فرزندان مرز و بوم محقق شود.

لازم به ذکر است در پایان این مراسم از انجمن های برتر استانی و ناحیه ای تقدیر و تشکر شد.