نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

مراسم بزرگداشت معلمان برگزیده آموزش و پرورش ناحیه یک

مراسم بزرگداشت معلمان برگزیده آموزش و پرورش ناحیه یکبه گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی آموزش و پرورش ناحیه یک، مراسم بزرگداشت معلمان برگزیده آموزش و پرورش ناحیه یک یزد در سالن پژوهشسرای برازنده مقدم با حضور رحیمی نژاد مدیر کل آموزش و پرورش استان یزد، آقایی معاون عمرانی فرمانداری شهرستان یزد و حبیب فکوری مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک برگزار شد.
در این مراسم مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک ضمن تبریک هفته بزرگداشت مقام معلم بیان داشت: شهید مطهری الگو و اسوه ای است برای همه معلمان و ما باید بتوانیم راه و روش ایشان را بهترین شکل انجام دهیم.
حبیب فکوری افزود: معلم استعداد بالقوه و درونی دانش آموز‌ را کشف و آن را برای رسیدن به سعادت به فعلیت می رساند‌، معلمی حرفه ای است که همه حرفه ها را یاد می دهد.
وی با اشاره به جایگاه رفیع انبیاء در هدایتگری و روشنگری اذهان ظلام، نقش معلمان را نه صرفأ در انتقال علم، بلکه در اعتلای ارزش های انسانی نسل جوان جامعه بااهمیت برشمرد.
فکوری اظهار داشت: در اهمیت و مقام معلم همین بس که پروردگار عالم، اولین معلم بشریت است و این نگاه عمیق، جهان آفرینش همچون مدرسه ای است که افراد هر کدام به تناسب تفاوت ها و درجات و استعدادها، شاگردان این مدرسه هستند و امروزه در این مدرسه عالم گیر با تکیه به قرآن کریم و مفاهیم آن میتوان به رشد و تعالی رسید.
لازم به ذکر است سخنرانی جناب آقای حیان از پیشکسوتان جامعه معلمی، اجرای سرودگروه کرال کانون فاطمه الزهرا ، اجرای نمایش، قرعه کشی و اهدای جوایز به معلمان برگزیده از دیگر برنامه های این مراسم بود.