نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک با صدور پیامی آغاز سال تحصیلی جدید را تبریک گفت

مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک با صدور پیامی آغاز سال تحصیلی جدید را تبریک گفت


به مناسبت بازگشایی مدارس، زهره امیر چقماقی با صدور پیامی، فرا رسیدن بهار تعلیم وتربیت و آغاز سال جدید تحصیلی را تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی ناحیه یک، به مناسبت فرا رسیدن سال تحصیلی جدید، مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک پیامی صادر کرد که به شرح زیر می باشد:

بسم الله الرحمن الرحیم

با سلام و عرض ادب ، فرا رسیدن بهار علم و معرفت و غلبه دانایی بر جهل را ، محضر فرهنگیان معزز ، دانش آموزان ، هنرجویان و تمامی دوستداران و پاسداران حریم تربیت در میهن اسلامی ، تبریک و تهنیت عرض می نمایم.

امسال باردگر مهرمان با سرود آزادگی آغاز می‌شود ، سرود پاسداری از دین پیامبر اکرم (ص) ، سرود رسای امر به معروف و نهی از منکر ، سرود مبارزه با ظلم و بیدادگری، سرود دفاع از ارزش های دینی ، امسال همراه با زنگ مهر ، زنگ آزادگی ، زنگ وفاداری ، زنگ ایثار و شهادت نواخته می شود.

تقارن بازگشایی مدارس ، هفته دفاع مقدس و ایام عزای حسینی ، مهرمان را جلوه ای دگر بخشیده و حال و هوای معنوی بهار تعلیم و تربیت را دوچندان نموده است. امید داریم به یاری خداوند متعال و پیروی از مکتب سالار شهیدان و به همت بلند معلمان و همکاران سخت کوش ، تلاش دوچندان دانش آموزان ، نظارت مستمر اولیاء محترم ، یاری خیرین آموزشی و مدرسه ساز ، صاحب نظران ، اهالی رسانه و مشارکت کلیه ارگان ها و موسسات دولتی و غیردولتی در سال جاری شاهد بهبود روند رو به رشد در عرصه های مختلف و ساحت های چند گانه سند تحول بنیادین نظام آموزش و پرورش جمهوری اسلامی ایران باشیم.

 پس بیایید دست در دست هم دهیم به مهر و سرود وحدت بسراییم . تا موجبات اعتلای ارزش های دینی و انقلابی ، رشد فضائل اخلاقی ، ارتقای دانش و فرهنگ ، هویت پذیری دینی و ملی ، تعقل و تدبر ، نوع دوستی و صداقت، مسئولیت پذیری و کرامت نفس ، حیا و عفاف ، سلامت و تندرستی ، خلاقیت و اعتماد به نفس ، مشارکت پذیری و مشارکت جویی ، مهارت آموزی و فرهنگ کارآفرینی ، نظم پذیری و تلاش بی وقفه در سایه اعتدال و شایستگی های شهروندی را در خانه های معرفت و شناخت در نهاد تربیتی مدرسه صالح رقم زنیم و زمینه های امیدواری برای رشد وتعالی و تحقق مراتبی از حیات طیبه را فراهم آوریم .

زهره امیر چقماقی

مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک یزد