نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک آغاز سال تحصیلی و بازگشایی مدارس را تبریک گفت

مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک آغاز سال تحصیلی و بازگشایی مدارس را تبریک گفت


در آستانه بازگشایی مدارس و آغاز سال تحصیلی جدید مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک پیامی صادر نمود.

به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش ناحیه یک، "زهره امیرچقماقی" مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک در پیامی ، بازگشایی مدارس و شروع سال تحصیلی 1400-1399 را تبریک گفت.

متن پیام به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

 فرارسیدن فصل جدیدی از تلاش و کوشش در مسیر سرنوشت ساز تعلیم و تربیت آینده سازان مملکت را به دانش آموزان عزیز آموزش و پرورش ناحیه یک، اولیای محترم  و معلمان و فرهنگیان فرهیخته، تبریک و تهنیت عرض می نمایم.

اکنون که در آستانه آغاز سال تحصیلی جدید و رویش شکوفه های علم و دانش و درخت دانایی و مهربانی قرار گرفته ایم، بی صبرانه و با شور فراوان منتظر هلهله شادی آینده سازان عزیزمان در کوچه ها و خیابان ها و صدای پرطنین و شوق آفرین زنگ مدرسه هستیم.

امسال شروع مدارس رنگ و بوی دیگری دارد و باآنچه در گذشته بوده بسیار متفاوت ، حفظ سلامت دانش آموزان ومعلمان این سرمایه های ذی قیمت، مهم ترین اولویت نظام تعلیم و تربیت است.

 از آن جا که آموزش و پرورش و نظام تعلیم وتربیت یکی از ارکان اصلی پیشرفت و پویایی جوامع به شمار می رود تحقق اهداف بلند آن منوط به مشارکت و همراهی فرهیختگان، اندیشمندان و اولیای دانش آموزان می باشد که امیداست در سال تحصیلی جدید شاهد اوج گرفتن این مشارکت باشیم.

 لذا با برنامه ریزی دقیق، ضمن رعایت دستورالعمل های بهداشتی، در پانزدهم شهریورماه به استقبال سال تحصیلی ۱۴۰۰– ۱۳۹۹ خواهیم رفت، براین باوریم آموزش و پرورش، سنگ بنای پیشرفت و توسعه کشور بوده و تعطیل بردار نیست.

ضمن تاکید بر سلامت دانش آموزان عزیز، امیدوارم با همت عالی معلمان گرامی که به فرموده مقام معظم رهبری افسران سپاه پیشرفت کشورند، ایران اسلامی، بیش از پیش، بر قله‌های امید، دانایی و سربلندی، نائل آید.

زهره امیرچقماقی

مدیرآموزش و پرورش ناحیه یک یزد