نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

محور برنامه های هفته پژوهش در آموزش و پرورش ناحیه یک اعلام شد

محور برنامه های هفته پژوهش در آموزش و پرورش ناحیه یک اعلام شد


از 22 آذر تا 27 آذر به عنوان هفته پژوهش نامگذاری شده است، به همین مناسبت روابط عمومی آموزش و پرورش ناحیه یک با "مسعود زرگر" معاون برنامه ریزی و تحقیق و پژوهش مصاحبه ای انجام داد.

معاون برنامه ریزی و تحقیق و پژوهش  آموزش و پرورش ناحیه یک در گفتگوی اختصاصی با مسئول روابط عمومی این مدیریت، ضمن تبریک  گرامیداشت هفته پژوهش گفت:  یکی از اهداف سند تحول آموزش و پرورش ارج نهادن به دستاوردهای علمی و تجربه های بشری در چار چوب نظام معیار اسلامی و بستر سازی برای دستیابی به مرجعیت علمی جهان  می باشد که از22 آذر  لغایت 27 آذر به عنوان گرامیداشت هفته تحقیق و پژوهش آموزش وپرورش  نامگذاری شده است.

"مسعود زرگر" افزود: هفته پژوهش امسال با رویکرد مدرسه پژوهنده، معلم پژوهشگر، دانش آموز پرسشگرمی باشد.

وی بیان داشت: با توجه به شرایط کرونایی امسال و رعایت پروتکل های بهداشتی وعدم برگزاری مراسمات حضوری،  برنامه های این هفته شامل برگزاری مسابقه اقدام پژوهی بصورت مجازی است  که همکاران محترم می توانند از طریق سایت این مدیریت در قسمت ضمن خدمت جهت ثبت نام  تا سه شنبه مورخ 27 آذر و دریافت فایل محتوای آزمون اقدام نمایند.

وی خاطر نشان کرد:  دانش آموزان عزیز و همکاران معزز می توانند آثار علمی و پژوهشی خود را  جهت شرکت در جشنواره به پژوهشکده تعلیم و تربیت ارسال نمایند که اطلاعات تکمیلی طی نامه شماره 23309/63 مورخ 99/08/21به مدارس ارسال گردیده است.

"زرگر" گفت: همچنین همکاران گرامی فرصت دارند آثار روایت پژوهی خود را  تا پایان آذر ماه به گروه تحقیق و پژوهش اداره کل ارسال نمایند که بخشنامه مربوطه طی نامه شماره 24295/63 مورخ 99/09/18 به مدارس ارسال گردیده است.

وی از نمایشگاه دستاوردهای هفته پژوهش خبر داد و بیان داشت:همکاران گرامی، اولیا محترم و دانش آموزان عزیز می توانند از طریق آدرس اینترنتی WWW.YAZDTECHSHOW.COM از نمایشگاه دستاوردهای هفته پژوهش بازدید نمایند.

در پایان معاون برنامه ریزی و تحقیق و پژوهش  آموزش و پرورش ناحیه یک توصیه کرد تا همه همکاران محترم  و دانش آموزان عزیز در امر تحقیق و پژوهش  مشارکت فعال داشته باشند.