نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

قهرمانی آموزشگاه کوثر در مسابقات فوتسال دختران مقطع متوسطه دوره اول

قهرمانی آموزشگاه کوثر در مسابقات فوتسال دختران مقطع متوسطه دوره اولمسابقات فوتسال دانش آموزان دختر دوره متوسطه اول با حضور خانم ها "سمانه نایب کبیر" کارشناس تربیت بدنی اداره کل و "زهرا دهقان "کارشناس تربیت بدنی ناحیه  یک ، در سالن طوبی برگزار شد و در مسابقه پایانی آموزشگاه کوثر با پیروزی دو بر یک برابر آموزشگاه فاطمه الزهرا به مقام قهرمانی مسابقات دست یافت.

پیش از این دیدار و در دیدار رده بندی نیز تیمهای برازنده مقدم و شاهد نسیم سبحان باهم صف آرایی کردند که در پایان برازنده مقدم با پیروزی در ضربات پنالتی به مقام سومی این مسابقات رسید.

کاپ اخلاق نیز به دانش آموزان با اخلاق و مودب نسیم سبحان اختصاص یافت و عنوان فنی ترین بازیکنان مسابقات به دانش آموزان "نگار نعمتی" از آموزشگاه کوثر ، "محدثه بردستانی" از آموزشگاه فاطمه الزهرا ، "فائزه همتی فر" از آموزشگاه برازنده مقدم و "مهلا جعفری" از آموزشگاه نسیم سبحان اختصاص یافت.

این مسابقات در دو گروه چهار تیمه قرعه کشی شد که ازاین دو گروه ، دو تیم اول ، به جمع چهار تیم پایانی راه یافتند که در مجموع 16مسابقه بصورت منظم و فشرده در چهار روز انجام گرفت.

خداقوت ویژه خدمت سرکار خانم" منصوره صدیقی "مسئول انجمن فوتسال ناحیه یک که با صبر و حوصله و از خودگذشتگی بسیار ، به بهترین شکل مسابقات را برگزار کردند.

امیدواریم تیم فوتسال کوثر به عنوان قهرمان ناحیه یک با مربیگری"فاطمه دهقانی" در صورت برگزاری مسابقات استانی ، نماینده شایسته ای برای مجموعه مدارس ما در مسابقات استانی باشد.