نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

قضاوت داوران ملی و بین المللی طناب زنی آموزش و پرورش ناحیه یک یزد در مسابقات کشوری رامسر

قضاوت داوران ملی و بین المللی طناب زنی آموزش و پرورش ناحیه یک یزد در مسابقات کشوری رامسرطناب زنی یکی از رشته های مفرح و پرهیجانی است که خوشبختانه در مدارس ناحیه یک یزد کارشناسان ، مربیان و علاقه مندان فراوانی دارد و از همان ابتدای رسمی شدن طرح وزارتی طناورز ، کمبودی در تدریس و انتقال مسائل فنی پایه در ناحیه یک ، چه در بخش پسران ، چه در بخش دختران مشاهده نشد.

امسال نیز همچون سال های گذشته ، رکن اصلی و اساسی برگزاری مسابقات کشوری این رشته ، داوران فنی و با دانش ما بودند. "احسان زینلی نژاد" و "داوود عبداللهی" در بخش پسران و "آزاده موحدی" در بخش دختران نمایندگان شایسته و معتمد ورزش استان یزد در این دوره از مسابقات بودند. شایان ذکر است که این عزیزان علاوه بر کار قضاوت در روند آماده سازی تیمهای مختلف استان یزد جهت حضور در مسابقات کشوری نیز نقشی بسزا و پررنگی دارند و بی شک تلفیق ریزه کاری های داوری و مربیگری باعث رشد سریع و قدرتمندانه این رشته شده است. 

مدیریت آموزش و پرورش ناحیه یک یزد و کارشناسی تربیت بدنی اداره متبوع ، این موفقیت های ارزشمند را به این عزیزان و جامعه ورزش فرهنگیان استان تبریک گفته و از درگاه خداوند متعال برای آنها، آرزوی کامیابی و موفقیت در تمامی مراحل زندگی را دارد.