نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

طنین زنگ انقلاب در مدارس ناحیه یک و برگزاری مراسم نمادین استانی در دبیرستان پسرانه امام حسین(ع)

طنین زنگ انقلاب در مدارس ناحیه یک و برگزاری مراسم نمادین استانی در دبیرستان پسرانه امام حسین(ع)


12 بهمن 1395

به مناسبت سالروز ورود بنیانگذار جمهوری اسلامی به میهن اسلامی زنگ انقلاب نواخته و ویژه برنامه های گرامیداشت سی وهشتمین سالگرد پیروزی انقلاب در کلیه مدارس ناحیه آغاز شد

درآیین نمادینی که به همین مناسبت در دبیرستان پسرانه حضرت امام حسین علیه السلام برگزارشد استاندار یزد پس از نواختن زنگ انقلاب درسخنانی با تبریک 12 بهمن ماه گفت : زنگ انقلاب زنگ همدلی همراهی  و اتحاد ملت بزرگ ایران است .

"سید محمد میرمحمدی" افزود : زنگ انقلاب فریاد تاریخی آزادی خواهی ، حق طلبی و اسلام خواهی ملت ایران است. وی خاطرنشان کرد زنگ انقلاب زنگ ظلم ستیزی و مبارزه ملت ایران برای سرنگونی رژیم ستمشاهی است .ایشان بر ضرورت بیداری و هوشیاری همه آحاد ملت ایران درمقابل توطئه ها و ضرورت دشمن شناسی تاکید کرد و گفت : زنگ انقلاب زنگ بیداری و هوشیاری در مقابل توطئه ها و آسیب هاست .

رئیس شورای آموزش وپرورش ، دانش آموزان را به حفظ ارزشهای انقلاب توصیه کرد و گفت : این مراسم هرساله باید جدی تر برگزار شود و تلاش کنید از هرگونه حرکتی که مغایر با ارزشهای انقلاب است جلوگیری و انقلاب  ودستاوردهای آن را از  آسیب ها محافظت نمایید.ایشان افزود : دانش آموزان یزدی همه درآموزش وهم درتربیت سرآمد کشورند و فارغ التحصیلان یزدی باید سفیران دیانت ، اخلاق ، امانت داری و حافظ برند دارالعبادگی یزد باشند.

درادامه این مراسم دانش آموزان به صورت همگانی با اجرای چند سرود حماسی وانقلابی و قرائت مقاله سالروز ورود حضرت امام خمینی (ره) به میهن اسلامی و آغاز ایام الله دهه فجر را گرامی داشتند

دراین مراسم مدیرکل آموزش وپرورش استان ، فرماندار یزد و مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک و جمعی از مسئولان استانی و محلی حضور داشتند.

نظیر این مراسم در تمامی مدارس ناحیه برگزار شد.