نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

طرح انفاق دسته جمعی در دبیرستان دخترانه علوم و‌معارف اسلامی شهید مطهری (ره) برگزار شد.

طرح انفاق دسته جمعی در دبیرستان دخترانه علوم و‌معارف اسلامی شهید مطهری (ره) برگزار شد.به گزارش روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش ناحیه یک یزد، برای چهارمین سال، طرح انقاق دسته جمعی با رویکرد مواسات و همدلی و با شعار دستی برآریم به مهر محمد (ص) در دبیرستان دخترانه علوم و‌معارف اسلامی شهید مطهری (ره) توسط تشکل مهدی یاوران برگزار گردید.

این طرح در دو فاز جمع آوری هزینه جهت تهیه اقلام اساسی خوراکی مثل گوشت و برنج و ... توسط دانش آموزان و هدایت تشکل مهدی یاوران با تبلیغ در فضای مجازی و حضوری صورت پذیرفت. دانش آموزان دغدغه مند با اطلاع رسانی این برنامه بین دوستان و آشنایان و اقوام واسطه خیر شده یا خودشان خیر این امر مبارک گردیدند.

فاز دوم، تهیه بسته بندی اقلام خوراکی غیر فاسد شدنی و همچنین اقلام مصرفی مورد نیاز نوجوانان و‌کودکان به صورت گروه های دانش آموزی بود.

دانش آموزان با توجه به زمان حضورشان در آموزشگاه و هماهنگی در گروه های خود، اقلام مورد نیاز را با بهره گیری از نظرات مشاور خانواده به همراه آورده و با سلیقه و ظرافت، بسته های معیشتی را آماده نمودند.

در مجموع حدود 60 بسته معیشتی توسط دانش آموزان آماده گردید و حدود 80 میلیون ریال نیز جمع آوری شد.

لازم به ذکر است، توزیع این بسته های معیشتی توسط خیریه حضرت امیرالمومنین (ع) و هیئت انصار الزهرا (س) و با همراهی کارشناسان و ‌مسئولان مدیریت آموزش و‌پرورش ناحیه یک در بین خانواده های نیازمند شهر صورت پذیرفت و حدود 60 خانواده از این اقلام تهیه شده بهره بردند.